impreza gt
Subaru club Romania

impreza gt

Răspuns: impreza gt
« Reply #40 on: May 16, 2012, 20:08:25 PM »
Multumesc de felicitari . Sub capota e stock are numai blow off Hks . Planuri de viitor...nu stiu...nu am gasit un service specializat subaru ... numai la brasov la giri m-as duce ... dar pentru a umbla in motor si a face treaba profesionista trebuie bani multisori. Cat despre tuning din auzite NICI VORBA ! Nu cred ca au stat atatia ingineri Subaru sa proiecteze motorul si ECU , ca sa vina un nene cu un laptop sa faca o resoftare (mai buna ca cea originala(stiutori), fara sa afecteze internele din motor si turbo) sa mai puna niste hp in plus si mai scade si consumul cu 1 sau 2 l / 100km :))) astea sunt povesti si cred ca merg la posesorii de masini nemtesti in special AUDI si BMW :)))) (nu vreau sa jignesc pe nimeni dar cred ca stiti la ce vreau sa ma refer)



Salut si multa bafta cu masina este fff frumoasa.
Despre cei cu laptopul este putin complicat . motorul de la new age al tau si acum de la prodrive poti cupara pacheptul PRODRIVE inclus sport cat toba spate si ECU 261 CP. se vinde chiar si prin dealer subaru acest pachet . Deci tine garantat 261 de la 220 standard.
In legatura cu laptopul - oricine o poate face de la 250+++ standard TD4 turbina mai mult depinde ce ai pe ea.
Sunt in UK masini wrx 350 cp si sunt ok acum depinde cum mergi cu ea si poate de purin noroc. Un wrx engine 320-330 inca esti in limita ok .
Si crede ma daca ai dai un soft(laptop :D) o sa ti placa ffff mult ;D ;D ;D ;D
salutare
« Last Edit: May 16, 2012, 20:48:07 PM by impreza 01 »
Orice piese SH impreza wrx-STi + Forester
Contact dan23turcu@yahoo.co.uk

Răspuns: impreza gt
« Reply #41 on: June 03, 2012, 12:12:25 PM »
am vazut masina pusa la vanzare...  :'( te-ai hotarat sa renunti la ea???