Intalnire parcare Bricostore / ikeea AZI 05/04/2013 ora 21:00 Legal Racing !
Subaru club Romania

Intalnire parcare Bricostore / ikeea AZI 05/04/2013 ora 21:00 Legal Racing !

se stieeeeee!!!!

stefanbv

  • 4253
  • Forester forever
Era multi cocalari?  ::) ;D
No school, no job, no problem!

Forester SG5 Cross Sport JDM
Forester SH SX

RACING CODE

  • 67
  • SUBARU EXPERT - chiptuning & dyno
    • www.racingcode.ro
Reliable + Cheap = Not Fast
Cheap + Fast  = Not Reliable
Fast + Reliable = Not Cheap

Mihai.impreza

  • 733
  • Subaru impreza 1.6 TS
Eu zic ca a fost nasol, la cat fast a fost și am văzut multe posturi și pe Facebook, am crezut ca va fi ceva frumos și deosebit dar erau cred 1.500 de pers și 50 de mașini...... multe "pisicuțe" și golf-3 pe Bulgaria iar un pusti cu un logan 2 a crezut ca va fi următorul Peter Solberg și a rupt roata și puntea pe spate intrând în bordura cu ea!!!! un golf 5 cu lemne la rotiile din spate sa facă drift ( CUM SA FACI ASA CEVA), iar mulțimea era sufocanta dar în majoritate spărgători de semințe (rog sa mi se ierte ce am spus mai devreme dar asa este).... Placut dezamăgit !!!! Acum eu am ajuns pe la 12:00 când deja nu mai se dădea lumea pe acolo dar cat am stat asa a fost !!!!
Nu stii - te invat, nu poti - te ajut, nu vrei - TE OBLIG! :)))

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro

superb  ;D '' e multe seminte pe jos boss sa alunece ursu mai usor ''



mai multe poze gasiti pe facebook legal racing
« Last Edit: April 06, 2013, 12:42:43 PM by malakay »
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

RACING CODE

  • 67
  • SUBARU EXPERT - chiptuning & dyno
    • www.racingcode.ro
In mod normal aceasta a fost o intalnire pentru discutie, nimic altceva organizat.
Ce au facut ei si ca au facut mai mult a fost problema lor.
Tema a fost un anunt referitor la cursele legale.
De la jumatatea lunii Mai in Bucuresti se vor organiza in mod legal si constant competitii legale de mai multe tipuri:
- accelerare 201/402m
- indemnanare
- semidrift
- slalom paralel
- ...
Locatie privata deocamdata nefacuta public cu acces de organizare doar pentru Legal Racing.
Din pacate asta este publicul si este greu de educat, insa cursele aste se bazeaza mai mult pe masinile de la start.
Acum 10 ani: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.193562554109363.47864.191369667661985&type=3
Reliable + Cheap = Not Fast
Cheap + Fast  = Not Reliable
Fast + Reliable = Not Cheap

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
asta astptam cu toti :D ceva ORGANIZAT ! UN SPORT (MOTORSPORT ) nu mancatori de seminte !
oricum felicitari pt initiativa sper sa fie cat mai multe evenimente organizate anul asta ! (cel putin cum era prin 2003)
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

Am fost si eu acolo , atunci cind era si politia asa ca nu facea nimeni figuri ! N-am stat decit pina pe la 21:30 ca aveam un job si oricum eram cam singur pe acolo.M-am tot zgiit dupa vreun alt Subarist,dar cum nu am vazut, am plecat.Oricum am schimbat citeva impresii cu Sebastian si cam atit.Data trecuta cind am fost (la fel de singur...) era un tip cu o Dacie 1300 misto de tot...
Oricum a fost balamuc in general,toti erau pe gasti sau cunostinte , cred ca trebuia organizata mai altfel intilnirea.Dar e bine oricum ca s-au strins destui ,pacat  de calitate insa !
Forester Diesel 2010

RACING CODE

  • 67
  • SUBARU EXPERT - chiptuning & dyno
    • www.racingcode.ro
Reliable + Cheap = Not Fast
Cheap + Fast  = Not Reliable
Fast + Reliable = Not Cheap

Multa lume, putini oameni...

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
+1
 cantitate nu calitate
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

rzw75

  • *
  • 1674
  • ex
ce-mi place sa-i vad in trening... smekeri frate...zici ca au iesit toti la jogging... :D :D :D
ex Impreza '05 Wagon 2,5 RS
ex Forester 2,5 XT
ex Outback 2,5
ex Impreza 2,5 WRX

:) Speed Triple 1050 R

rzw75

  • *
  • 1674
  • ex
mare pacat ca se asociaza o masina "legenda" cum e E30 ul cu astfel de specimene... repet, pacat de E30... e chiar masina  ;)
ex Impreza '05 Wagon 2,5 RS
ex Forester 2,5 XT
ex Outback 2,5
ex Impreza 2,5 WRX

:) Speed Triple 1050 R

mare pacat ca se asociaza o masina "legenda" cum e E30 ul cu astfel de specimene... repet, pacat de E30... e chiar masina  ;)

Este ;D...insa la noi exemplarele intretinute corect le numeri pe degete...iar cei care le detin nu le scot la asemenea evenimente!!!
WRC is for boys. Group B was for men!!!

Ex. 03 WRX
99 STI Coupe Race Car
08 Impreza STI

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
In curand se curata. Am auzit dimineata la stiri ca autoritatile bulgare vor sa retina la vama toate masinile cu numere de Bulgaria ale persoanelor ce detin cate 20-50 de masini dar nu pot justifica achizitia. Adica masinile inmatriculate la ei care circula la noi. In acelasi timp romanii ii obliga pe posesorii de masini bulgaresti sa treaca prin Bulgaria la un anumit interval de timp si uite asa cele doua state fac curat :) Bulgarii castiga din amenzi pe evaziune fiscala si confiscarea masinilor date apoi la casat sau vandute la licitatie, si Romania castiga la curatare si teoretic cresterea inmatricularilor.

Exceptie face Brasov. El mereu are o solutie :D
« Last Edit: April 08, 2013, 11:00:39 AM by MihaiFlorescu »

KET

  • 3921
Am fost Sambata seara in parcare la Aqua Magic. A fost cam aceeasi reteta: ursuleti si pisicute inmatriculate in bulgaria, cerculete degeaba, treninguri, seminte, multi mai negri decat intunericul. Bine mai erau si cateva Dacii, un A3, si Passat, care faceau cerculete. Am stat vreo 5 minute.

stefanbv

  • 4253
  • Forester forever
Exceptie face Brasov. El mereu are o solutie :D
Always...  ;) In curand inversam literele... BG > GB!  :D
No school, no job, no problem!

Forester SG5 Cross Sport JDM
Forester SH SX

rzw75

  • *
  • 1674
  • ex
asta s-ar putea sa iti convina doar tie... sau sunt taxe mai mici un UK?  ;)
ex Impreza '05 Wagon 2,5 RS
ex Forester 2,5 XT
ex Outback 2,5
ex Impreza 2,5 WRX

:) Speed Triple 1050 R

stefanbv

  • 4253
  • Forester forever
Taxele sunt mici, asigurarea te omoara...
No school, no job, no problem!

Forester SG5 Cross Sport JDM
Forester SH SX

Inmatriculare Suby
« Reply #39 on: April 09, 2013, 02:36:43 AM »
Inmatriculati-le  pe Canada ! Se pare ca` e mai ieftin  :D
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !