SUBARU TRIBECA B9 2007 MODEL AMERICAN
Subaru club Romania

SUBARU TRIBECA B9 2007 MODEL AMERICAN

Fab

  • 794
Răspuns: SUBARU TRIBECA B9 2007 MODEL AMERICAN
« Reply #20 on: August 29, 2014, 19:01:30 PM »
Cele recomandate de Subaru, scrie in carte.

mlucanu

  • 1
  • Subaru B9 Tribeca 2007
Răspuns: SUBARU TRIBECA B9 2007 MODEL AMERICAN
« Reply #21 on: September 28, 2014, 22:12:11 PM »
Si eu am B9 cu GPL, mi-a dat eroare dar am investigat si problema e de la catalizator, trebuie sa incerc sa il schimb.

bytza

  • 13
  • TRIBECA
Răspuns: SUBARU TRIBECA B9 2007 MODEL AMERICAN
« Reply #22 on: August 25, 2015, 23:20:12 PM »
SALUT. Dupa  un an si jumatate am reusit in sfarsit sa inscriu tribeca. Binenteles la vecini nostri bulgari pentru ca la noi voiau nici mai mult nici mai putin de 6.000 euro. >:( >:( >:( fiind considerata masina de lux pentru ca are motor de 3000 cmc . o tampenie,in fine
As dori sa pun pe ia un sistem multimedia android dar nu stiu ce model sar potrivi pe ia ,am cautat pe internet dar pentru tribeca dedicat nu am gasit nimic
ma poate ajuta cineva cu un service sau ceva magazin de preferat din Bucuresti  ???

Re: SUBARU TRIBECA B9 2007 MODEL AMERICAN
« Reply #23 on: February 06, 2019, 10:57:05 AM »
Buna ziua.
Sunt cetatean roman stabilit in Olanda de vreo 10 ani. Anul trecut mai in gluma mai in serios m-am indragostit de Subaru Tribeca B9. Dupa ce m-am lamurit ca din Olanda nu merita cumparata masina, am gasit optiuni seriose( masini detinute de pasionati ce aveau si istoric de service )  in Estonia, Letonia, Bulgaria, Elvetia si ...in cele din urma Romania.
In cele din urma, in Ianuarie 2019 am importat in Olanda din Romania un Tribeca B9 din 2007 model american.
Dupa cateva peripetii am reusit sa o pun in circulatie aici.
Idea a fost ca masina si fie pentru sotie si copii...ceea ce ma aduce la "problema mea".
Masina nu are navigatie...si ar cam fi nevoie.
Sunt interesat de un upgrade interior, de genul...unitate multimedia (preferabil android based), tetiere cu display-uri, camera spate, camera fata.
A facut cineva ceva de genul asta?
Sau, stie cineva daca pe undeva prin Romania ar fi o firma care sa ma poata ajuta?
Anul acesta voi ajunge cu masina in tara si as vrea sa rezolv si acest inconvenient.
Multumesc anticipat.