Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna
Subaru club Romania

Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna

UXE

  • 1731
Răspuns: Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna
« Reply #100 on: December 05, 2016, 21:46:50 PM »
Marr,   asa a fost sa fie. Nu ne-am putut intersecta si din pacate in februarie nu voi fi prezent, dar mi-am permis sa arestez jumatate de sticla de "Aciu".   ;D

Avand in vedere ca lumea nu s-a plans de nimic , probabil ca tot eu o voi organiza si  urmatoarea minivacanta.  ;D

marr

  • 2205
Răspuns: Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna
« Reply #101 on: December 06, 2016, 08:58:34 AM »
Nu stiu de ce ramasesem cu impresia ca te-am vazut pe lista pentru intalnirea din februarie.
Varsta-mi joaca feste ...

Legat de organizare, ca sa-ti facem ! Tu este de vina ca a iesit asa bine, asa ca .... trebuie sa te revansezi !  ;D

PS: Sticla de Aciu nu-i de la mine ( decat din zona). Lui @Bogpaul trebuie sa-i multumesti !
ex - Forester Boxer Diesel - MY2008
ex - XV Boxer Diesel - MY2016
ex - Impreza 2.0i CVT - MY2016
XV 2.0i CVT - MY2018
Forester e-Boxer MY2020

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Re: Răspuns: Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna
« Reply #102 on: September 10, 2017, 22:05:29 PM »
Avand in vedere ca lumea nu s-a plans de nimic , probabil ca tot eu o voi organiza si  urmatoarea minivacanta.  ;D

Din ciclul: "Sa nu uiti. Darie ! Nimic sa nu uiti. Sa spui copiilor tai si copiilor pe care-i vor avea copiii tai sa le spui... Sa nu uiti, Darie."
"Cum sa uit ? Nimic n-am uitat"...

...drept urmare, mai sunt doar trei luni pana la 1 decembrie si daca precedentul eveniment a fost un succes din toate punctele de vedere am certitudinea ca si in acest an UXE ne va pregati o intalnire tematica.

Nu vreau sa interferez in organizarea programului motiv pentru care propun sa iei legatura cu Bogpaul si sa ne spuneti cat trebuie sa platim in avans pentru a rezerva pensiunea din Judetul Cluj.

Este ceva care nu s-a inteles? Mai trebuie sa dezvolt subiectul sau imi dai contul bancar si suma ce trebuie transferata?
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

marr

  • 2205
Re: Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna
« Reply #103 on: September 12, 2017, 11:36:12 AM »
I'm in !
Suma si contul, va rog !

PS: Am o singura dilema ... venim cu "a mea" sau cu a "doamnei" ???

PPS: Pensiunea despre care face vorbire stimabilul antevorbitor se afla la Belis. Superba zona a vacantelor copilariei mele ....
Aici aveti detalii: http://pensiunea-doru.ro/

Singura problema poate fi pentru colegii din Bucuresti .... va dura ceva drumul ( 8 - 9 ore).
Tre' sa vorbesc cu fratello sa-i dea bice la autostrada Sebes - Turda ( parca spunea ca prin octombrie/noimebrie se vor deschide ultimele doua tronsoane, intre Aiud si Turda).
ex - Forester Boxer Diesel - MY2008
ex - XV Boxer Diesel - MY2016
ex - Impreza 2.0i CVT - MY2016
XV 2.0i CVT - MY2018
Forester e-Boxer MY2020

UXE

  • 1731
Re: Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna
« Reply #104 on: September 12, 2017, 13:14:35 PM »
Salutare oameni buni.  Cu parere de rau va trebui sa zic pass de aceasta data.   Ramane pe data viitoare si va urez distractie maxima. 
« Last Edit: September 12, 2017, 13:16:22 PM by UXE »

Re: Minivacanta de 1 decembrie - patriotism si voie buna
« Reply #105 on: September 14, 2017, 15:20:59 PM »
Merci baieti (Heli + Marr),

Da, aceasta este pensiunea: http://pensiunea-doru.ro, daca organizam ceva ... cu placere  ;D ... deocamdata perioada este in stand-by pentru noi.

O zi faina.