Subaru XV 2.0i MT6 DEEP CHERRY
Subaru club Romania

Subaru XV 2.0i MT6 DEEP CHERRY

Re: Subaru XV 2.0i MT6 DEEP CHERRY
« Reply #40 on: April 12, 2018, 20:42:13 PM »
.....................................................................
A incercat cineva? https://www.3m.com/3M/en_US/company-us/all-3m-products/~/All-3M-Products/Automotive/Post-Factory-Installations/Paint-Protection-Films/?N=5002385+8709313+8710859+8711017+8716713+3294857497&rt=r3
Poate AdiCanada ne poate spune dacă are cunoscuti care au incercat.

Eu personal nu am incercat,  si nici nu stiu pe nimeni care sa fi  incercat asa ceva.
Noi schimbam cam des masinile aici ,  asa ca nu prea renteaza.      :-\
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

MihaiFlorescu

  • *
  • 13892
  • Life is too short to drive a boring car!
Re: Subaru XV 2.0i MT6 DEEP CHERRY
« Reply #41 on: April 12, 2018, 22:04:21 PM »
E populară soluția in SUA. Ideea e ca are "healing' properties. Adica daca ai o zgārietură fina īncălzești folia cu un pistol ci aer cald si se reface.

Sau polishezi ca pe vopsea doar ca in loc sa iei din lac, o sa lucrezi cu folia si lacul de sub ea ramane intact.

Se gaseste si la noi. E similar cu cea de faruri doar ca ceva mai elastica.
« Last Edit: April 12, 2018, 22:05:54 PM by MihaiFlorescu »

Re: Subaru XV 2.0i MT6 DEEP CHERRY
« Reply #42 on: April 25, 2018, 14:35:20 PM »
Revin cu noutățile ... și din păcate ultimul post in care fac referire la acest XV ca fiind al meu  :(
Īncepānd de azi Subi va servi un alt stăpān. Ii doresc și pe aceasta cale noului proprietar sa aibă sute de mii de km fara evenimente și probleme, sa se simtă cel puțin la fel de bine cum m-am simțit eu in aceste 10 luni si sa īncerce aceeași bucurie de fiecare data cānd urca la volan ...
Totodata īl invit pe Andrei sa vina cu impresii de călătorie ... mai ales ca drumul pana la București e destul de lung ;)
Profit de ocazie pt a felicita echipa celor de la TwinMotors Cluj pt profesionalismul și seriozitatea de care au dat dovada.
Sper că, cāt de curānd, sa īncep un topic nou ... legat de Forester.
Va mulțumesc tuturor pentru sfaturile și atenția acordată și vreau īncă o data sa va mulțumesc ca m-ați primit printre voi!!!

Re: Subaru XV 2.0i MT6 DEEP CHERRY
« Reply #43 on: May 05, 2018, 21:41:13 PM »
Sper că, cāt de curānd, sa īncep un topic nou ... legat de Forester.

 >:D >:D >:D inca unul care a vazut adevarul! FRS for the win!