Legacy 2.0T-D Man 4D NS 09MY
Subaru club Romania

Legacy 2.0T-D Man 4D NS 09MY

Legacy 2.0T-D Man 4D NS 09MY
« on: May 27, 2010, 20:31:49 PM »
Buna dimineata!

Motivul pentru care ma vedeti/cititi aici este fluturasul din parbriz. (Mai precis: "ce?! .. e clar, astia sunt ceilalti 3 posesori de Subaru, m-au urmarit pana acasa" - stim cu totii ca baetii are passattdifulloptionfarapiele)
Sunt la prima abatere in postura de forumist, asa ca scuzati eventualele derapaje/greseli/absente etc.
Sa revenim:
Legacy BD, fabricatie dec 2008, inm ian 2009, am preluat leasing ul prin oct 2009 (da, n-am luat-o noua si nici macar nu-i a mea inca  :) )
Am plecat de la 12mii, acum are cca 28000 (2 luni fara permis, calde multumiri Politiei Romane).
Foarte multumit de masina, chiar daca sunt niste chestii cu care te obisnuiesti mai greu.
Am constatat citind aici ca se cer poze, detalii, chestii .. ceva poze gasesc si aflu eu pana la urma si cum se urca, pentru restul nu va sfiiti.
Mai pe scurt, e masina, prea multe comentarii n-ar fi.
Cam atat la prima strigare.


Răspuns: Legacy 2.0T-D Man 4D NS 09MY
« Reply #1 on: May 27, 2010, 21:25:53 PM »
Salut!
Bine ai venit, cum sa pui pozele pe forum afli aici: http://www.subarufanclub.ro/forum/index.php/topic,111.0.html.

Esti primul cu legacy de pe forum asa ca hai cu pozele si cu mai multe detalii despre masina, nu ai cum sa zici ca este doar "masina".

Drive safe

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Legacy 2.0T-D Man 4D NS 09MY
« Reply #2 on: May 27, 2010, 21:51:25 PM »
Bine ai venit pe forum! De cand asteptam si niste legacy-uri printre noi. Pana reusesti sa ii faci poze si sa le urci iti mai spun ca ne intalnim Sambata la ora 14 la complexul comercial Baneasa. Stam la taclale o ora sau cat ne tine gura si apoi mergem sa testam niste Subaru puse la dispozitie de dealerul local. Te asteptam si pe tine. ;)

mai multe detalii aici: http://www.subarufanclub.ro/forum/index.php/topic,127.0.html

Răspuns: Legacy 2.0T-D Man 4D NS 09MY
« Reply #3 on: May 27, 2010, 23:22:52 PM »
Multumesc de primire!
Poze am facut, mai gasesc de pe unde am fost cu masina, nu sunt d-alea facute pentru autovit, da' merg.
Cred ca ar trebui gasita o solutie de urcat fara imageshack sau altele (am incercat, fac figuri, dureaza - cel putin in cazul meu).
Nu ma pricep f bine la hosting/spatiu/etc, dar am un prieten care-mi tine site-ul sus de cativa ani si ma gandesc ca dc imi ziceti exact ce si cum putem rezolva intr-un fel.
Cat despre sambata, incerc sa ajung in timp util (plec maine dim si nu stiu cand ajung inapoi), stiu de mult despre asta (1.am citit aici 2.prietenul meu cel mai bun lucreaza la SMT si n-a putut sa mearga la Plaiul Foii we trecut din cauza 'actiunii')
Am retinut 14.00 prin parcare la Baneasa .. oricum suntem cativa .. n-am cum sa va ratez dc reusesc sa fiu acolo.
P.S. si eu, ca si voi probabil, sunt satul de toti gigeii care intra pe forum doar ca sa vanda ceva sau sa comenteze de-a-m$@lea ca sa apere imaginea marcii/sefului etc. Nu e cazul meu.