07 IMPREZA WRX STI AUTOCROSS
Subaru club Romania

07 IMPREZA WRX STI AUTOCROSS

draculasti

Răspuns: 07 IMPREZA WRX STI AUTOCROSS
« Reply #20 on: December 10, 2011, 18:30:10 PM »
.... ;) ;) :D ;D ;D ;D...ma dor deja  falcile ;D :D..pacat ca nu ne vedem toti live..

draculasti

Răspuns: 07 IMPREZA WRX STI AUTOCROSS
« Reply #21 on: December 10, 2011, 18:35:35 PM »
....maine,dupa cursa,beu' o Corona si ma bronzez la piscina(ca oceanu' e la 5min ..cu masina.. ;)

Răspuns: 07 IMPREZA WRX STI AUTOCROSS
« Reply #22 on: December 10, 2011, 19:19:35 PM »
....maine,dupa cursa,beu' o Corona si ma bronzez la piscina(ca oceanu' e la 5min ..cu masina.. ;)

Poate vrei tu zapada..dar plaja, bere, piscina...suna a dracu(la sti) de bine!
Subaru Impreza WRX 2001

Răspuns: 07 IMPREZA WRX STI AUTOCROSS
« Reply #23 on: December 10, 2011, 19:54:18 PM »
.... ;) ;) :D ;D ;D ;D...ma dor deja  falcile ;D :D..pacat ca nu ne vedem toti live..
Ba  mai bine ca` nu te vad live  ! Te-as bulgarii cu zapada` !!!  A nins az-noapte  !!   ;D
....maine,dupa cursa,beu' o Corona si ma bronzez la piscina(ca oceanu' e la 5min ..cu masina.. ;)
Si eu o sa`  ma`  duc acuma in parcare la WalMart sa` fac drifturi pe zapada`  !!!  :D
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

draculasti

Răspuns: 07 IMPREZA WRX STI AUTOCROSS
« Reply #24 on: December 10, 2011, 20:56:13 PM »
.... ;) ;) :D ;D ;D ;D...ma dor deja  falcile ;D :D..pacat ca nu ne vedem toti live..
Ba  mai bine ca` nu te vad live  ! Te-as bulgarii cu zapada` !!!  A nins az-noapte  !!   ;D
....maine,dupa cursa,beu' o Corona si ma bronzez la piscina(ca oceanu' e la 5min ..cu masina.. ;)
Si eu o sa`  ma`  duc acuma in parcare la WalMart sa` fac drifturi pe zapada`  !!!  :D

...WTF... :-\ :'(...no las ca ma uit de un set de caucioace de iarna...