Impreza WRX WAGON
Subaru club Romania

Impreza WRX WAGON

draculasti

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #20 on: December 03, 2011, 00:55:23 AM »
Salut Dan! Bine ai venit ,bine ne-ai gasit! Frumoasa masina,sa ai parte de ea fara evenimente!

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #21 on: December 03, 2011, 10:28:24 AM »
Va multumesc pt urari, poate ne vedem prin oras, la o sueta... ;) ;) ;)

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #22 on: December 03, 2011, 15:26:27 PM »
Ti-am citit topicul cu masina si tot respectul pt masina si pasiunea pe care o ai... La noi in romania posibilitatile sunt inca FOARTE limitate,bisnita inca se practica tot ce gasesti in SUA la noi e de 5-6ori mai scump... Guvernul nu a ilteles inca cum e cu adaosul comercial...poate fi si de 300%, nu e nici o problema ca are romanul bani... Imi vine in cap melodia lui Puya de acum cativa ani AICI E ROMANIA (no offence Iulian) Profita cat esti acolo ca la noi ghiorlania e la ea acasa si o sa mai treaca ceva 10-20 de ani pana se mai schimba ceva...      Nu ai pierdut nimic, aceeasi taximetristi viteji,vor ei sa-ti dovedeasca ca l-ar face de ras si pe Shumi dar nu au masina necesara,aseleasi manele rasuna la semafor asa e romaniaca...LA MULTI ANI ROMANIA!!!!

draculasti

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #23 on: December 03, 2011, 17:44:19 PM »
Salut Dane ! Multumesc ,frumoase vorbe...
Deocamdata profit de faptul ca inca sunt aici,dar... nu ma simt deloc in lumea mea ..oricum sunt multe de spus,treaba e complexa,dar sa stii ca e si  de datoria noastra sa facem o schimbare in tara,oricat de mult sau putin conteaza!!! Uite,un bun exemplu este grupul  select din care facem parte,Fanclubsubaru !

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #24 on: December 04, 2011, 03:16:50 AM »
Ti-am citit topicul cu masina si tot respectul pt masina si pasiunea pe care o ai... La noi in romania posibilitatile sunt inca FOARTE limitate,bisnita inca se practica tot ce gasesti in SUA la noi e de 5-6ori mai scump... Guvernul nu a ilteles inca cum e cu adaosul comercial...poate fi si de 300%, nu e nici o problema ca are romanul bani... Imi vine in cap melodia lui Puya de acum cativa ani AICI E ROMANIA (no offence Iulian) Profita cat esti acolo ca la noi ghiorlania e la ea acasa si o sa mai treaca ceva 10-20 de ani pana se mai schimba ceva...      Nu ai pierdut nimic, aceeasi taximetristi viteji,vor ei sa-ti dovedeasca ca l-ar face de ras si pe Shumi dar nu au masina necesara,aseleasi manele rasuna la semafor asa e romaniaca...LA MULTI ANI ROMANIA!!!!
Asa Dane,  mai zii,  mai zii   , poate se mai gandeste Iulian de doua  ori inainte sa se intoarca`  in Ro. , caci a cam uitat   :(!  Mai adu-i aminte ! I-am mai zis si eu live  , dar e incapatanat  si nu ma`  asculta`   :'( ! Vrea sa se intoarca` in Ro.  ca sa` plateasca 300 % TVA no limit la stat , sa asculte manele la semafor (de la altii) , sa`  cumpere de 5-6  ori mai scump decat in SUA, sa suporte ghiorlaiala romaneasca`, sa` il opreasca militienii in trafic pentru "contolul de rutina"  (pentru a-si rotunji veniturile proprii si personale) , sa alerge cu 200 la ora`  pe cei 180 km de autostrada`, si sa il persifleze taximetristii in trafic cu Loganele lor cand il vad pe el cu Subaru american !  :o . Mai zii , mai zii,  nu te oprii , mai adu-i aminte de unde a plecat, poate isi aduce aminte  , sa stie sa nu se mai intoarca`  (decat in vizita`)  :'(   :'(
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

draculasti

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #25 on: December 04, 2011, 06:37:16 AM »
Adi ,esti simpatic rau  ;) ..cred ca daca ai putea ,m-ai lega "de calorifer" ca sa stau in america  ;D ;)

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #26 on: December 04, 2011, 06:49:10 AM »
Adi ,esti simpatic rau  ;) ..cred ca daca ai putea ,m-ai lega "de calorifer" ca sa stau in america  ;D ;)
Ma bucur ca` ma` gasesti simpatic   :D ! Altii ma` gasesc ori absurd ori ne-patriot, ori ma`  injura`  direct !  :'(
Si,..............  DA , recunosc ,  te-as lega de Statuia Libertatii ca sa`  stai in State  !!!  ;D Gandeste-te  ca`  sant milioane de oameni in Romania si in lume , care traiesc greu si s-au saturat de tarile si de societatile in care locuiesc, care si-ar dori sa fie in locul tau acolo unde esti tu  , sa faca`  ce faci tu si sa castige cat castigi tu , sa` nu auda manele la tot pasul, si sa`  nu le vorbeasca` urat functionarii publici dupa` ce stau  ore nenumarate la rand ,   iar tu vrei sa`  vii inapoi in locul lor !!  :'(  E adevarat ca`  banii nu aduc fericirea , si ca`  nu banii sant masura tuturor lucrurilor, dar banii intretin fericirea si platesc facturile , din pacate   :(  ! E adevarat ca` emigrarea nu e pentru toti, nu la toti le place in strainatate, dar totusi ,.......... uneori trebuie pus in balanta` ce este mai bine ,  si uneori trebuie sa` facem sacrificii ca sa` obtinem ceva.   :(  . Eu zic ca` daca`  tot esti deja  acolo , .....  be  strong, rezista`,  ce a fost mai greu a trecut !!  Asa ca`  te-as lega cu mai multi metri de lanturi de ceva ca`  sa` nu poti  sa` te mai desfaci !!  :D   :D Te astept la Montreal la o lectie de "educatie cetateneasca`  nord-americana`  !!!!!!! ;)
« Last Edit: December 04, 2011, 06:56:35 AM by Adi-Canada »
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #27 on: December 04, 2011, 11:57:42 AM »
Baieti nu o sa va vina sa credeti , dar Politia Romana are nevoie de noi... Astazi la ora 13-45,14 suntem asteptatila Udriste pt o sedinta foto cu urmariri de masini sirestul pt calendarul politiei... Cine vrea sa vina ca vor masini putenice gen Subaru ,Evo, Porche si ar putea fi un motiv de intalnire... Daca aveti prieteni cu masini tari va rog sa-i nvitati politia promite ca va fi mai ingaduitoare cu noi in trafic ,la controalele de rutina...

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #28 on: December 04, 2011, 11:58:36 AM »
Astept o confirmare de la voi credca o sa fie caterica...

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #29 on: December 04, 2011, 16:30:51 PM »
S-a amanat sper sa fiu anuntat din timp nu cu 2ore inainte,sa ne putem strange mai multi...

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #30 on: December 04, 2011, 17:22:19 PM »
Salutare  ;D dragutza masina  8)

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #31 on: December 04, 2011, 17:54:46 PM »
Multumesc frumos de urari, eu sunt foarte incantat de ea... Dupa ce am facut Defileul Jiului 25 min(cu socrii si sotia in masina... mergeam la nunta la Perosani),eu zic ca e ok.Daca era singur altul era timpul,asa nu am putut exagera, dar tot marfa a fost... ;D ;D ;D


Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #33 on: December 04, 2011, 18:39:18 PM »
Like Like Like  ;D

draculasti

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #34 on: December 04, 2011, 20:18:54 PM »
Dane, urca si tu pozele cu "bestia" de pe un alt site ...ca eu nu am "facebuci" :D( Stefan,stii tu..,) ca nu vreau so-o" deranjez" pe navasta-mea de fiecare data cand e ceva de vazut... ;)

stefanbv

  • 4253
  • Forester forever
Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #35 on: December 04, 2011, 20:38:57 PM »
Dane, urca si tu pozele cu "bestia" de pe un alt site ...ca eu nu am "facebuci" :D( Stefan,stii tu..,) ca nu vreau so-o" deranjez" pe navasta-mea de fiecare data cand e ceva de vazut... ;)
E cazul sa-ti faci cont pe fb... ;)
No school, no job, no problem!

Forester SG5 Cross Sport JDM
Forester SH SX

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
Rspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #36 on: December 04, 2011, 21:03:31 PM »
asta nu mi se pare decat o noua metoda de a iti lua datele masinii.....
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #37 on: December 05, 2011, 00:17:03 AM »
Sa știți ca nimeni nu a întrebat de nici un act, chiar au fost nesperat de cooperanti... Abia astept pozele, păcat ca nu au fost decât 4-5 mașini... ASA ca data viitoare puteți veni cu încredere ,dacă doriți evident.

draculasti

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #38 on: December 05, 2011, 00:17:52 AM »
...un membru de pe forum imi zicea ca daca nu am "facebuci ;)"...nu "exist".. ;D :D...

Răspuns: Impreza WRX WAGON
« Reply #39 on: December 05, 2011, 14:03:47 PM »
Eu l-am facut tocmai sa EXIST, ca la cat de des intru eu pe facebuci asta sunt sigur in moarte clinica ;D ;D ;D Dar uite ca mai e bun si el la ceva...