Feedback vanzatori/cumparatori
Subaru club Romania

Feedback vanzatori/cumparatori

celalalt

Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #20 on: November 05, 2012, 17:04:42 PM »
Frane de la Mihai si discuri de la Boddo.Va foarte multumesc.Acum pot sa pun frana mai linistit.E teava...Si prin intermediul lui impreza01 m-am ales si cu fete de usi potrivite pentru impreza.Multumesc si domnilor 2orighe si malakay pentru transporatrea lor din uk in ro-uei....

clauedit

  • 294
  • impreza 06R
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #21 on: December 02, 2012, 15:16:19 PM »
Multumesc lor 2*ghe, boddo, bart pentru etrieri jante si discuri de frana si nu in ultimul rand lui impreza01 care a reusit sa faca rost in scurt timp de fuzete spate complete, toate piesele au fost la un pret foarte bun !

Multumesc si lui celalalt pentru sfaturi si sugestii ... si pentru cele doua stative de boxe ( foarte bine lucrate )

Poate va atrage atentia ceva din piesele acestui user de pe ebay pmb503 "http://www.ebay.co.uk/sch/pmb503/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686" am luat un set de lowering spring H&R si a fost foarte prompt cu livrarea ( imi tot trimite oferte )
« Last Edit: December 03, 2012, 13:15:28 PM by clauedit »

Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #22 on: January 17, 2013, 23:54:43 PM »
Sarumana Impreza01 pentru Alternator si balamale. Laptopul deja si-a luat in primire balamalele. :D Sper sa am timp si de alternator cat mai repede ;)

Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #23 on: January 19, 2013, 16:56:05 PM »
Cum procedati sa puneti anunturi la aceasta sectiune? Eu nu reusesc!

celalalt

Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #24 on: January 19, 2013, 17:00:14 PM »
Danke shon impreza 01 pentru planetare...Saptamana viitoare le urc pe masina.

Fab

  • 794
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #25 on: January 19, 2013, 17:11:52 PM »
Cum procedati sa puneti anunturi la aceasta sectiune? Eu nu reusesc!

Scrie aici:

Quote
Atentie! Pentru a putea deschide un subiect nou, trebuie sa fii membru Sustinator Subarufanclub. Afla aici cum poti deveni un astfel de membru.

dann

  • 160
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #26 on: February 18, 2013, 15:08:55 PM »
am incercat si eu sa colaborez cu un om cunoscut si recomandat pe forum. Boddo, suna-ma daca vrei ca sa stiu si eu ce feedback sa-ti dau. Multumesc

dann

  • 160
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #27 on: February 22, 2013, 11:10:40 AM »
am incercat o colaborare cu Boddo dar am luat teapa
in august am vorbit sa fac la el schimbul de discuri si placute frana, schimbul de suspensie si de pompa servo.
i-am trimis banii pentru discuri si placute urmand ca in 2-3 saptamani sa vin la Bucuresti sa facem toate schimburile, timp in care trebuia ca Boddo sa-mi gaseasca piesele pentru suspensie si pompa servo.
Dupa vreo luna si jumatate mi-a spus ca nu gaseste piesele si l-am rugat sa-mi trimita discurile si placutele(urmand sa platesc eu transportul)
Dupa inca 2 saptamani in care am tot tras de el sa le trimita mi-a spus ca le-a vandut la altcineva si ne-am inteles sa-mi trimita banii inapoi.
Au mai trecut insa 4-5 luni de atunci si nu-mi mai raspunde nici la telefon nici la mail sau mesaje.

Stiu ca e prieten cu multi de pe forum, dar asta nu-l scuza. Nu le face reclama nici celorlalti utilizatori care vand diverse piese pe forum si care probabil sunt seriosi.

Bogdan mie nu vrei sa-mi raspunzi, probabil vrei sa faci asta de fata cu toti. Daca nu vrea sa raspunda, i-as ruga pe moderatori sa-i scoate anunturile de pe forum, pentru a evita si alte tepe pe viitor. Sigur, asta e propunerea mea dar poate eu sunt prea implicat in situatie.
Chiar as dori sa vad si parerea celorlalti membrii de pe forum, daca vrem sa facem ceva sau nu in astfel de cazuri

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #28 on: February 22, 2013, 11:44:58 AM »
Eu am mai vorbit cu el si imi aduc aminte acum ceva vreme ca vroia sa faca rost de bani sa-ti trimita tie, chiar mi-a cerut sa-l ajut cu ceva bani dar pana la urma mi-a zis ca a rezolvat.. ???
Pentru FAAAAANi nu pentru bani!

dann

  • 160
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #29 on: February 22, 2013, 12:37:45 PM »
nici macar nu e vorba de bani. de cateva luni nu-mi raspunde si asta ma deranjeaza. si nu inteleg de ce face asta din moment ce de fiecare data cand vorbeam si-mi spunea ca nu are banii il intelegeam.
in ianuarie i-am scris un mesaj si i-am spus ca daca nu-mi raspunde, eu nu-l mai caut dar am sa scriu pe forum.
a mai trecut o luna si se pare ca nu-l intereseaza. eu am fost destul de intelegator.

KET

  • 3921
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #30 on: February 22, 2013, 13:01:32 PM »
Bine de stiut...
Imi pare rau pentru tine, dann.

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #31 on: February 22, 2013, 13:04:18 PM »
De asta a fost facuta sectiunea de feedback  si cu bune si cu rele !! Shit happens!
p.s cred ca o sa rezolvati voi cumva !
« Last Edit: February 22, 2013, 13:12:10 PM by malakay »
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

STI

  • *
  • 2152
  • Uatzi
    • STIShop.ro
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #32 on: February 22, 2013, 15:00:42 PM »
mda, si eu de 2 ani incerc sa-mi recuperez niste bani pe piese vandute dar...
Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"STIShop.ro"

Make the forum great again!

KET

  • 3921
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #33 on: February 22, 2013, 17:04:50 PM »
Da nume, Tom!

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #34 on: February 22, 2013, 18:34:53 PM »
mda, si eu de 2 ani incerc sa-mi recuperez niste bani pe piese vandute dar...
:D :D :D nici acu nu ai reusit ma ? >:(
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #35 on: February 22, 2013, 19:42:15 PM »
asa se intampla cand dai pe datorie -concluzia este clara banu inainte si gata  ;D
Orice piese SH impreza wrx-STi + Forester
Contact dan23turcu@yahoo.co.uk

stefanbv

  • 4253
  • Forester forever
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #36 on: February 22, 2013, 20:12:07 PM »
asa se intampla cand dai pe datorie -concluzia este clara banu inainte si gata  ;D

N-ai inteles nimic... omul a trimis banii inainte si nu a mai primit piesele comandate! Deci e problema si cu banii trimisi inainte...  :(
No school, no job, no problem!

Forester SG5 Cross Sport JDM
Forester SH SX

KET

  • 3921
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #37 on: February 22, 2013, 20:41:41 PM »
Pot fi probleme in ambele direcții. Am plătit-o si eu, când am trimis tricoul si sapca STi si ăla nu le-a mai luat si a trebuit sa plătesc eu transportul pana la București si înapoi la Constanța. Depinde de cine dai. Eu am dat de stefanforester a.k.a. type_ra_555.

STI

  • *
  • 2152
  • Uatzi
    • STIShop.ro
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #38 on: February 23, 2013, 00:31:25 AM »
nu man, a inteles bine, pb a fost ca am dat niste piese unei persoane care mi-a dat la m#|e banii pe ele, pt ca am zis s fiu eu om...
Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"STIShop.ro"

Make the forum great again!

dann

  • 160
Răspuns: Feedback vanzatori/cumparatori
« Reply #39 on: February 23, 2013, 08:43:44 AM »
da, e clar ca sunt probleme in ambele directii. dar numai daca dam nume putem sa invatam cu totii cum sa ne comportam. In cazul meu, nu am facut-o din rautate, dar asa cred ca pot ajuta alti membri de pe forum care vor sa cumpere piese. Sau, poate isi schimba si Boddo atitudinea si avem cu totii de castigat. Va anunt daca se rezolva ceva.