Compilatie accidente grave - luati aminte
Subaru club Romania

Compilatie accidente grave - luati aminte

concrion

Compilatie accidente grave - luati aminte
« on: November 08, 2012, 15:13:25 PM »
Salut

O compilatie foarte educativa...si foarte infricosatoare

http://www.4tuning.tv/8yzhJWByhml/Compilatie_accidente_grave.html

M-am uitat de vreo 10-15 ori la filmulet, sa memorez la nivel de subconstient, astfel incat sa imi aduc mereu aminte de filmuletul asta cand o calc mai tare....desi, dupa cum vedeti si din film, uneori te pomenesti ca iti arunca altul mortul in casa.

Vizionare placuta.

celalalt

Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #1 on: November 08, 2012, 16:56:16 PM »
ouch...Cam tulburator.Sincer eu cred ca nu am nevoie sa vad ca sa ma pot tempera.Dar oricum,e bine de vazut ca sa stim ce se poate intampla.Eu am comis-o la 50 la ora grav de tot.Din pacate,cum spuneai si tu,mi-a aruncat altu mortu in casa....Dar din fericire pentru mine nu am fost eu vinovatul.

Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #2 on: November 08, 2012, 20:37:37 PM »
Majoritatea pe zadapa sau drum ud... nu ma incanta avand in vedere ca multi soferi din ro/bucuresti fac prostii pe asfalt uscat....

naiman

  • 307
Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #3 on: December 06, 2012, 20:57:59 PM »

Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #4 on: February 21, 2015, 22:02:34 PM »
Astazi, pe undeva pe aici.
Pot sa zic ca celalalt arata mult mai rau !  :)
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #5 on: August 11, 2016, 01:00:03 AM »
Ieri , nu departe de casa mea,  la vreo 15 minute dupa ce trecusem eu pe acolo   :o








Totul din cauza unui dobitoc care aparent a oprit brusc si fara nici un motiv  pe autostrada si a provocat un carambolaj in care au intrat cinci masini. Din pacate,  un om a murit.
« Last Edit: September 06, 2016, 06:24:06 AM by Adi-Canada »
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #6 on: September 05, 2016, 18:01:05 PM »


Si cam la fel se intampla si cu pasagerii de pe bancheta care nu poarta centura

Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #7 on: September 06, 2016, 06:22:36 AM »
Acum vreo doua zile pe aici .
S-a pus cu cine nu trebuia   :(
Hébergeur d'images
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

Forester

  • 3067
  • The other right!
Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #8 on: September 06, 2016, 10:23:31 AM »
Pentru ca acolo sunt mai seriosi cu treburi d-astea, eu as lua la intrebari producatorul camionului, bara aia care impiedica masina sa intre sub camion a cedat mult prea usor, se vede ca era pusa de pamplezir. Daca aia tinea poate omu scapa.
Forester SG 2.5XT 2006
Ex Forester SG 2.0x 2008

Răspuns: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #9 on: September 06, 2016, 10:46:58 AM »
Soferul a murit, pasagerul a scapat.
Se  pare ca  avea viteza foarte  mare,  era 4 dimineata , baietu'  a profitat  si i-a dat  talpa adanc ptr  ca politia  facea si ea nani.  Asa ca bara aceea a cedat si ea dupa o anumita limita.   :(  .  Domage   :(
« Last Edit: September 06, 2016, 11:05:49 AM by Adi-Canada »
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

Re: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #10 on: July 11, 2017, 06:36:13 AM »


.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

Re: Compilatie accidente grave - luati aminte
« Reply #11 on: July 10, 2018, 20:25:43 PM »
Salut la toată lumea. Sunt nou pe forum și nou posesor de Subaru impreza. Va rog sa îmi spuneți unde găsesc piese caroserie??  Mi-a arătat mașina în parcare și am pierdut un capac protectie  proiector și nu găsesc nicăieri... Mulțumesc și scuze că nu am găsit unde sa postez aceasta întrebare
Impreza 2.0i R