salut
Subaru club Romania

salut

salut
« on: February 19, 2014, 14:03:03 PM »
bine v am gasit,sunt posesor al unui subaru impreza wrx fabricatie sfarsitul anului 2000 argintie.este adusa in tara de 2 luni nu este inscrisa inca am cumparat o din dublin irlanda.are eleron de sti si faruri morette in rest masina e standard nu are nici o modifikare.ma bucur tare mult pt acest forum astfel sunt mai aproape de cei ca mine.scooby al meu trebuie curatat in interior si jantele trebuie reparate (au fost rase de bordura).pozele vor veni dupa ce arata kat de kat.inka o data bine v am gasit.

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
Răspuns: salut
« Reply #1 on: February 19, 2014, 14:10:33 PM »
salut bine ai venit !  asteptam poze cu masina !
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

Ratzalaru

  • 322
  • It's all about the road...
Răspuns: salut
« Reply #2 on: February 19, 2014, 15:06:40 PM »
Bine ai venit si felicitari pentru achizitie !
STI 2008

celalalt

Răspuns: salut
« Reply #3 on: February 19, 2014, 16:13:56 PM »
Sa fie intr un orologiu bun.Kand e gata neaparat sa ne o aratzi.

moguai

  • 2814
Răspuns: salut
« Reply #4 on: February 19, 2014, 16:55:32 PM »
pentru ca sunetul ajunge /din difuzoare pana-n sange / pentru ca inima ta moare / atunci cand sunetul dispare.

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!
Răspuns: salut
« Reply #5 on: February 28, 2014, 15:46:27 PM »
Inkantati de akizitia ta, kand ai poze ku ea bucura-ne okii! :o
Pentru FAAAAANi nu pentru bani!

incepe skandalul!!!!!!!!!!!!
« Reply #6 on: March 14, 2014, 15:31:49 PM »
buna.oameni buni 20 22 martie brasov va spune ceva?ne intalnim pe acolo?eu vreau sa ma duk pentru ps 6,10(bineinteles ka spektator) sper sa ma vad ku kativa dintre voi.toate bune.

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Răspuns: salut
« Reply #7 on: March 14, 2014, 15:53:39 PM »
Off-topic:
In imediata apropiere a denumirii ( header ) Subaru club Romania, exista ''Reguli''.

Uite un extras :
1.1.7. Sa foloseasca corect limba romana, sa utilizeze semnele de punctuatie si normele ortografice;

Ar fi mult mai ok pentru toti, daca ai inceta sa scrii ca pe mess / MIRC / etc. 
Multumim pentru intelegere.

On topic : exista sectiune pentru intrebarea ta , vezi aici : http://www.subarufanclub.ro/forum/index.php?topic=1999.10

Sa intelegem ca inca nu ai poze cu ea, sa-i faci o prezentare cum trebuie sau ai vrut doar sa te lauzi :) ?
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

Răspuns: salut
« Reply #8 on: March 14, 2014, 17:58:07 PM »
nu o sa mi impui tu veci pururi cum sa ma exprim stai lejer si daca nu ti convine frate o sa ma retrag,sa fii fericit.n am vrut sa pun poze pentru ca masina nu arata inca asa cum vreau eu sa arate.forumul asta are cumva cerinte de genul trebuie sa scrii perfect ortografic ca sa te citeasca cineva?nu crezi ca esti putin prea sever?sau poate ar trebui sa cotizez niste bani ca sa ti intru in gratii?oi fi tu vreun periculos,sau n au ce cauta cei ce nu si pun poze pe forum?imi pare rau dar nu ma incadrez in chenar ramaneti cu bine prieteni.pe 22 martie voi fi la brasov poate ma intalnesc cu calaul meu.

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
Răspuns: salut
« Reply #9 on: March 14, 2014, 18:12:33 PM »
 MIROASE A ??? TUNING CARAMIDA ?
P.S POTI PUNE POZE REALE  CU MASINA  SA VEDEM UN BEFORE SI AFTER !
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

Răspuns: salut
« Reply #10 on: March 14, 2014, 18:16:39 PM »
ban 3 zile. Scurt

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Răspuns: salut
« Reply #11 on: March 14, 2014, 20:42:33 PM »
nu iti impun eu cum sa scrii, eu iti spuneam ca asa ar fi frumos si ai da dovada de respect pentru oamenii care citesc aici si pentru regulamentul forumului - nu citesc doar userii, nu trebuie sa platesti ca sa intri in gratiile membrilor, si mai sunt multe de spus.

Stai calm, nu toti avem masinile asa cum le vrem, dar tot punem poze cu ele, noua ne plac si asa cum sunt ;) si aratam si altor oameni ce facem la ele si facem actualizari la jurnal cu micile sau marile modificari, cu orice prostioara. Nu suntem perfecti si nici masinile nu sunt perfecte daca le tot modificam atat  ;D . Calmeaza-te !. Era si o vorba : keep calm and drive a Subaru!

Pe 22 martie ... hmmm , sa ma bucur ca nu mai merg ?....  ::) mneah, doar mi-e ciuda ca nu ajung la un raliu care este traditie la mine
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

rzw75

  • *
  • 1674
  • ex
Răspuns: salut
« Reply #12 on: March 14, 2014, 22:37:40 PM »
eu cred ca ajung la una din speciale ca tot sunt prin Poiana weekend-ul viitor... chiar imi pare rau Cristi ca nu ajungi...si sper sa nu dau de agramati pe acolo...
ex Impreza '05 Wagon 2,5 RS
ex Forester 2,5 XT
ex Outback 2,5
ex Impreza 2,5 WRX

:) Speed Triple 1050 R