Subaru club Romania

Autokino Brasov

Musiu

• 955
Re: Autokino Brasov
« Reply #440 on: October 09, 2018, 21:04:06 PM »
Benzinar, nu e rau
2007 Forester 2.0
2003 Impreza WRX wagon

marr

• *
  • 1039
« Reply #441 on: October 10, 2018, 16:36:23 PM »
Cel putin din poze, masina nu arata rau de loc avand in vedere vasta si numarul de km acumulat.
Daca si dpdv tehnic e la fel, pretul nu-i deloc nejustificat.
Dar, ma repet, aici n-o sa vada prea multa lume anuntul.
Faceti o ”copie” si in sectiunea ”Targul Auto” !
Forester Boxer Diesel - MY2008
XV Boxer Diesel - MY2016
Impreza 2.0i CVT - MY2016

dantt

« Reply #442 on: October 10, 2018, 16:55:25 PM »
Da,foarte bun prețul!Daca era la vânzare acum o lună,nu stăteam pe gânduri.Cum zice marr,sugerez sa puneți anunțul în secțiunea potrivită.

« Reply #443 on: October 25, 2018, 18:11:36 PM »

Imi permit si eu sa pun aici un anunt pentru vanzarea unui Forester pe care l-am luat la buy-back.

Este un SH din 2010, cu 212.000 km.

Clientul de la care am cumparat-o este din Iasi, si-a cumparat un Outback nou.

Masina functioneaza bine, i-am schimbat discurile si placutele fata, un cantar de faruri si catalizatorul. I-am facut si revizia.

A fost cumparata de noua de la Subaru Iasi, are carnetul de revizii complet, desi unele revizii sunt facute la service-uri independente sau la Subaru Ucraina. Masina nu are defecte, doar semne de uzura normale.

Pretul este de 6000 euro, suma se factureaza, dar nu contine TVA. Masina a fost inmatriculata pe o persoana fizica.

Am sa-l rog pe colegul Dragos sa puna si niste poze cu ea.

Multumesc.
Salut,

Cumva catalizatorul vechi e functional si a ramas ca piesa de vanzare sh? M-ar interesa in cazul asta :)

Multumesc,
Cristi.
STi GR 2009, Forester SH 2009

Sese

• 355
« Reply #444 on: October 26, 2018, 09:38:06 AM »
Salutare Cristi,

Nu, nu era functional. L-am trimis la o firma din Oradea care i-a inlocuit elementul filtrant.
Foarte buni si seriosi oamenii, lucrarea a iesit foarte bine.

Btw, masina s-a vandut a doua zi dupa ce postasem aici anuntul. De aia nu l-am mai mutat in sectiunea specifica.

PTR

• 383
« Reply #445 on: October 29, 2018, 14:26:47 PM »
 Pot spune ca a reinviat speranta ca inca mai avem profesionisti in tara si nu au plecat toti..
 Am schimbat ambreiajul si altele pe langa iar timpul in care s-au efectuat toate m-a impresionat..
 Multumesc Autokino pentru experienta placuta  :)