Small tweak
Subaru club Romania

Small tweak

Small tweak
« on: February 06, 2012, 20:58:48 PM »
Ura,

Mi-a sosit Dynamat-ul Extreme si ma uit cu drag la el. Are cineva idee un loc decent unde sa efectuez operatiunea "Monstrul"? :D...

Ma intereseaza ca oamenii sa stie ce fac si parca nu m-as duce pana la Brasov pt asta...

Merci,

-Ionut
Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.

Răspuns: Small tweak
« Reply #1 on: February 06, 2012, 23:48:14 PM »
ce insemna operatiunea "monstrul" ce vrei sa ii faci? ... poti sa faci chiar tu nu e mare inginerie.
Anything you say can and will be used against you!

alias

  • 152
Răspuns: Small tweak
« Reply #2 on: February 07, 2012, 01:09:00 AM »
pai ori faci singur treaba, ceiace ar fi chiar interesant , ori te duci la Relu ( Olaru)  care este o institutie in domeniu.
Subaru Forester 2.0 MY-->08
ex Subaru Impreza 1.5 MY 08-->
ex Subaru Outback 2.5 2005

Răspuns: Small tweak
« Reply #3 on: February 08, 2012, 22:09:52 PM »
pai ori faci singur treaba, ceiace ar fi chiar interesant , ori te duci la Relu ( Olaru)  care este o institutie in domeniu.

Thanks! Ce numar de telefon are acest nene? Activeaza aici pe forum sau este o resursa pe care o detii tu? :)
Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Small tweak
« Reply #4 on: February 08, 2012, 22:19:19 PM »
E si pe forum, dar rar si nu a mai scris de mult. Ne urmareste oricum si raspunde daca ii dai un mesaj.

Am auzit ca face treaba buna, dar si calitatea se plateste. Acum, daca te duci cu produsele tale, probabil altceva vorbesti. Eu stiu un prieten care a intrebat un pret cu tot cu materiale si a primit undeva la 1600 lei daca tin minte bine decat usi si plafon.  Asta cam acum 1 an. Pana al urma a gasit altceva cu aceleasi materiale la 1200 si pe langa usi si plafon a intrat in pret si portbagajul. Vezi ce si cum si ne dai si noua de veste.

Eu vreau sa fac treaba asta, dar singur.. ca deja am experienta cu dat fetele de usi jos. :)

alias

  • 152
Răspuns: Small tweak
« Reply #5 on: February 08, 2012, 23:20:53 PM »
Mihai, daca dai doar un telefon sa aflii un pret, este irelevant. Sunt oftopic dar, uite, eu caut acum sa schimb luminile de la bordul Foresterului. Am primit zeci de preturi. Unele aberante.  Un pret real se primeste ori de la cineva care a mai facut acelasi lucru pe o masina ca a ta, sau de la cineva care studiaza masina si iti face o estimare

Ontopic.
Cine are nevoie audio-video auto il poate cauta si aborda dupa user; Relu. Sigur va va raspunde. Este subarist, a desfacut destule asa ca apelati cu incredere.
Subaru Forester 2.0 MY-->08
ex Subaru Impreza 1.5 MY 08-->
ex Subaru Outback 2.5 2005

alias

  • 152
Răspuns: Small tweak
« Reply #6 on: February 08, 2012, 23:22:09 PM »
Mihai, daca dai doar un telefon sa aflii un pret, este irelevant. Sunt oftopic dar, uite, eu caut acum sa schimb luminile de la bordul Foresterului. Am primit zeci de preturi. Unele aberante.  Un pret real se primeste ori de la cineva care a mai facut acelasi lucru pe o masina ca a ta, sau de la cineva care studiaza masina si iti face o estimare

Ontopic.
@amidamaru. Cine are nevoie audio-video auto il poate cauta si aborda dupa user; Relu. Sigur va va raspunde. Este subarist, a desfacut destule asa ca apelati cu incredere.

Subaru Forester 2.0 MY-->08
ex Subaru Impreza 1.5 MY 08-->
ex Subaru Outback 2.5 2005

alias

  • 152
Răspuns: Small tweak
« Reply #7 on: February 08, 2012, 23:28:10 PM »
am gasit, sunt si alte marci in afara de Subaru, dar sigur nu se va supara nimeni.

http://www.flickr.com/photos/11595884@N07/sets/
Subaru Forester 2.0 MY-->08
ex Subaru Impreza 1.5 MY 08-->
ex Subaru Outback 2.5 2005

Răspuns: Small tweak
« Reply #8 on: February 12, 2012, 22:46:54 PM »
am gasit, sunt si alte marci in afara de Subaru, dar sigur nu se va supara nimeni.

http://www.flickr.com/photos/11595884@N07/sets/

Thanks! Alias....am vorbit, daca prima senzatie este de super NENE mai mult ca sigur feedback-ul final va fi 10+ ;)

Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.

flexybill

Răspuns: Small tweak
« Reply #9 on: February 25, 2012, 21:03:16 PM »
http://www.flickr.com/photos/11595884@N07/sets/72157601498541570/
asta a ajuns la mine...:) si se aude bine...chiar prea bine pentru ce-mi trebuie mie  ;D