Salutare
Subaru club Romania

Salutare

Salutare
« on: November 09, 2012, 08:38:42 AM »
Salutare.Serban Dragos ma numesc.M-am inscris pe acest forum dupa o lunga perioada de "lurking" cum zice americanu'.Din pacate nu sunt posesor de Subaru,(am un Daewoo Espero) dar am norocul ca masina de munca sa fie.Este un Forester 2004 2.0X si il ador.Din cate am citit pare o comunitate frumoasa.Sper sa fiu acceptat si sa pot ajuta, daca pot si daca este nevoie, ceilalti membri.
O zi buna tuturor,
       Dragos

celalalt

Răspuns: Salutare
« Reply #1 on: November 09, 2012, 09:28:10 AM »
Bun venit.Succes

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
Răspuns: Salutare
« Reply #2 on: November 09, 2012, 10:54:35 AM »
Bine ai venit si speram sa iti deschizi in curand un topic in care iti prezinti masina ta (sper sa iti cumperi un subaru )
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

Răspuns: Salutare
« Reply #3 on: November 09, 2012, 11:30:26 AM »
Multumesc de primire.
Cum am spus mai sus masina mea este un Daewoo Espero.Nu o sa-i fac o prezentare pe un forum Subaru.Decat daca doreste cineva sa vada o racheta nemaipomenita care e mai "smechera" decat orice alta masina pe aceasta planeta  ;D :D :D :D .
Dar o sa fac o prezentare masinii de la munca.
Cat despre cumparat un Subaru,asta imi doresc de cativa ani buni,imi doresc un Forester,dar momentan venitul meu nu prea permite acest lucru :'( :'( :'(

KET

  • 3921
Răspuns: Salutare
« Reply #4 on: November 09, 2012, 13:32:03 PM »
Bine ai venit!
Tare asta, Forester masina de serviciu... Hmmm, imi vin idei... :D

Răspuns: Salutare
« Reply #5 on: November 09, 2012, 15:01:05 PM »
Bine ai venit!
Tare asta, Forester masina de serviciu... Hmmm, imi vin idei... :D
Multumesc

E si nu e tare.....imagineaza-ti ca la sfarsitul programului ma sui inapoi in Espero.......Nu intelege gresit, sunt foarte multumit de Espero, dar inima mea ramane la Forester!!!Mai ales ca acum vreo cateva zile am avut ocazia ca dupa 1 an jumate de 125 cai aspirati sa incerc vreo 2-3 km 230 de cai "turbati"! ;)
« Last Edit: November 09, 2012, 15:50:01 PM by Dragosh10 »

Răspuns: Salutare
« Reply #6 on: November 09, 2012, 20:56:01 PM »
salut si bine ai venit  ;)
Orice piese SH impreza wrx-STi + Forester
Contact dan23turcu@yahoo.co.uk