Buna, ma gindesc sami iau un Impreza 2007 1.5..... un pic de ajutor va rog
Subaru club Romania

Buna, ma gindesc sami iau un Impreza 2007 1.5..... un pic de ajutor va rog

KET

  • 3921
Nu prea are legatura username-ul cu bunul simt. Este adevarat ca, in general, cei cu BMW-uri sunt aroganti in trafic. Dar nu trebuie generalizat. Si ady_viteza a avut, si inca mai are (?) Un BMW. Si STI are doua BMW-uri. Si daca ai Subaru, asta nu te face cunoscator al gramaticii limbii romane sau al limbii romane in general, chiar daca asa vrei sa pari. ;) Si nici nu te invata un Subaru cum sa folosesti semnele de punctuatie... ;) Eu nu m-am nascut intr-un Subaru pentru ca parintii mei nu au avut bani de unul. Si a trecut mult timp pana am putut sa-mi permit o astfel de masina. Cred ca-mi voi schimba username-ul in usuallyDACIA. Mi se va recomanda sa-mi raman la Logan si Duster pentru ca scriu cu doua greseli mai multe decat altii? Probabil omului care vroia sa treaca la la Subaru i-a trecut, gandindu-se ca atunci cand doi Subaristi in trafic isi fac flash-uri, isi transmit ceva in codul Morse, si daca unul greseste vreun cuvant, celalalt intra in el, mai ales daca are Forester sau Tribeca... Ca na, e "mai mare si mai cult, implicit".
Legat de masina, nu cred ca un 1,5 te-ar multumi. Nu ar urma decat un lung sir de modificari, adica o groaza de bani aruncati si batai de cap. Poate cel mai bine ar fi sa astepti si sa-ti iei macar un 2,0. Si probabil dupa 2 ani sa-l vinzi si sa-ti iei un WRX sau un STi, daca mai stai pe forum si citesti despre ce pot face masinile astea si/sau daca apuci sa te dai cu unul, chiar ca si pasager.

deja se ia in serios treaba - am spus parerea mea si gata , nu conteaza ce are fiecare acasa (si eu am transit  :D) eu personal nu mi deschideam cont pe mercedes forum best_bmw  :D :D :D
Orice piese SH impreza wrx-STi + Forester
Contact dan23turcu@yahoo.co.uk

celalalt

Hai mah ca poatea avea si alt inteles user ul lui.Omul e multumit de bmw si vrea sa treaca la ceva mai serios.Cat despre gramatica,intr-adevar nu are legatura cu masina sau cu caii putere...Dar.poate isi ia totusi un Zubaru si ingroasa randurile.  :)