Preview of the Next-gen Subarus
Subaru club Romania

Preview of the Next-gen Subarus

Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.

celalalt

Răspuns: Preview of the Next-gen Subarus
« Reply #1 on: October 08, 2015, 05:44:18 AM »
Sa speram ca cei de la Subaru se bazeaza si pe durerile de ficat provocate de concepte si nu apar cu Evoque look a like ala.Adica nu ma opun avansului tehnologic si nici prea conservator nu sunt.Dar de la ce avem noi acum la ce vor ei sa scoata e prea de tot.Sau au angajat o pe Borș Spice la ei ca designer?

Răspuns: Preview of the Next-gen Subarus
« Reply #2 on: October 08, 2015, 06:02:48 AM »
Pai logica este simpla. Daca privesti segmentul de piata Evoque si pretul / calitatea masinii vei intelege ca acum se vinde look, si mai putin tehnologie.

Adica. mai pe scurt, daca te chema "Crudu" si "arati piesa", atunci orice distrus arunca ceva bani sa te "faca fericita" si sa-si traga ceva trese pe umar.

Asadar, trebuie sa te adaptezi sa supravietuiesti. Daca te uiti la cum arata Subaru Outback new generation ti se pare ca cineva a ras de o cutie de conserve si i-a pus si roti.

Sper posesorii sa nu se supere dar vechiul outback a fost / este mult mai okay din 100  motive.


Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.

celalalt

Răspuns: Preview of the Next-gen Subarus
« Reply #3 on: October 08, 2015, 08:15:10 AM »
Nu cred ca echipa de la Subaru se uita la Capatos.Cred ca e putin inocenta propunerea lor.E ca un cantec compus de ei dar care defapt e un colind de Fuego...

ipman

  • 137
Răspuns: Preview of the Next-gen Subarus
« Reply #4 on: October 08, 2015, 08:45:24 AM »
Echipele acelea sunt sponsorizate de diferite firme producatoare auto, sau chiar dealeri romani.
Sa nu uitam ca Evoque este facut de indieni, de unde si designul. Dar au piata lor, indiscutabil. S-ar fi vandut si cu motor 0.9TCE de la Renault.

Răspuns: Preview of the Next-gen Subarus
« Reply #5 on: October 08, 2015, 09:49:35 AM »
Nu cred ca echipa de la Subaru se uita la Capatos.Cred ca e putin inocenta propunerea lor.E ca un cantec compus de ei dar care defapt e un colind de Fuego...

Ai fii mirat cati distrusi de prin toate colturile lumii se uita la kktul ala de emisiune, pe net, numai sa mai vada niste piz$$$$de care, pe la ei, "asa nu este".

In alta ordine de idei stai sa vezi acum cat se ridica cota si la Mitsu EVO pentru ca X este capat de linie.
« Last Edit: October 08, 2015, 09:54:01 AM by amidamaru »
Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.

Răspuns: Preview of the Next-gen Subarus
« Reply #6 on: October 08, 2015, 09:53:18 AM »
Echipele acelea sunt sponsorizate de diferite firme producatoare auto, sau chiar dealeri romani.
Sa nu uitam ca Evoque este facut de indieni, de unde si designul. Dar au piata lor, indiscutabil. S-ar fi vandut si cu motor 0.9TCE de la Renault.


yep, asa este. masina de "pisi". Cel putin in RO. pe aici insa nu am vazut asa ceva. la nenea astia este plin de subaru. e un fel de logan national. si se fura si corespunzator.
« Last Edit: October 08, 2015, 09:54:49 AM by amidamaru »
Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.