Intalniri in trafic
Subaru club Romania

Intalniri in trafic

UXE

  • 1731
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #860 on: January 03, 2016, 22:11:46 PM »
Tu sau celalalt?  ;D

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #861 on: January 04, 2016, 09:55:24 AM »
Forester alb in Brasov, cu STI la numere, jante gri inchis, Sparco cred, si frane cat casa, are proprietar pe forum?

Calin de la AK  ;) sau nevasta-sa
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #862 on: January 09, 2016, 23:31:54 PM »
Revenind de la Bansko, cu ceva km inainte de Ruse un Outback cu nr GDK (parca....)....:( Nu stiu cat avea el dar noi eram pe la 160+ :))

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #863 on: January 27, 2016, 16:04:33 PM »
Cu tar0M la Pol distribution :D

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #864 on: January 28, 2016, 11:44:59 AM »
Salve Sherban :) - dimineata in pasajul Unirii. Nah, ca azi nu eram undercover :P
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #865 on: January 28, 2016, 19:25:18 PM »
Salutare Cristi, am vazut, erai cu Forestu' 👍.
PS: sotia te-a vazut prima : "uite e un coleg de la subaru fanclub in dreapta noastra"😃


Sent from my iPhone using Tapatalk

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #866 on: February 15, 2016, 23:14:57 PM »
Dragul nostru posesor de Subaru Forester, nu crezi ca masina ta este cam lasata pe rotile din spate?
In al doilea rand, consider ca a merge cu masina murdara nu ai posibilitatea de a scoate in evidenta eleganta, virilitatea si robustetea frumoasei tale masini.



« Last Edit: February 16, 2016, 13:42:28 PM by Heliotropus »
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #867 on: February 15, 2016, 23:21:13 PM »
Heeeei.....a dirty subaru îs a beautifull subaru!  8)  ;D  ;)

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #868 on: February 15, 2016, 23:39:17 PM »
Distinsul meu coleg de forum, hai sa fim normali si sa respectam normele de civilizatie, sa ne conformam lor si sa actionam in spiritul lor. In fond, noi corespundem expectatiilor comune, conduita noastra fiind, in general previzibila. Altfel spus, noi cei considerati normali, suntem, de fapt, niste banali (cel putin prin prisma conduitei dar si a existentei noastre care se desfasoara pe fagasurile pregatite, legiferate si penibil de previzibile - ne jucam, invatam, iubim, ne casatorim, suntem sanatosi, muncim, imbatranim...disparem - orele noastre astrale sunt si ele penibil de banale: o lauda, o aniversare, poate o iubire traita, din pacate, de cele mai multe ori, in plan fantasmatic.

In concluzie, si eu depun straturi de cernoziomuri alese pe masina cu care strabat campiile si muntii patriei insa sfarsesc prin a merge la spalatorie intrucat asa e sanatos.

Cu referire stricta la conducatorul masinii cu numarul B-70-VFM nu vreau sa fac speculatii intrucat omu' poate venea de pe un drum mai neprietenos si a oprit sa-si cumpere ceva de la mall asa ca mi-am permis doar sa fac o prieteneasca recomandare unui confrate.

Si daca acest confrate al nostru nu s-a suparat il invitam la o cafeluta si-i uram multe drumuri fara evenimente si reparatii cat mai putine!
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

Răspuns:
« Reply #869 on: February 15, 2016, 23:43:45 PM »
Oooh....too serious.....doar glumeam.  :D   ;)   Deși în poza pare ca e cam multă sare pe mașină.

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #870 on: February 15, 2016, 23:56:38 PM »
Si eu glumeam da' asa ma manifest eu la ceas de seara, adica prin structuri de comportament sui generis ale personalitatii mele si uneori tind sa ies din aria normalitatii dar fara a patrunde in imperiul patologiei
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

Muttley

  • 4923
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #871 on: February 16, 2016, 07:49:04 AM »
ies din aria normalitatii fara a patrunde in imperiul patologiei

Noooo, crezi?  ::)
WRX SW 2002

celalalt

Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #872 on: February 16, 2016, 09:13:49 AM »
;D

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #873 on: February 16, 2016, 09:18:26 AM »
Heeeei.....a dirty subaru îs a beautifull subaru!  8)  ;D  ;)

Astazi, la ora 08:51, pe Bucuresti-Ploiesti, sensul dinspre Ploiesti am vazut un WRX cu numarul B-555-WDT, curat ca scos din cutie si pregatit pentru livrare in showroom. Sa nu-mi spui ca erai tu caci nu te cred, la cat m-ai dojenit... ;D  :D ;) :P
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #874 on: February 16, 2016, 09:19:38 AM »
Aș vrea să fi fost eu  ;D  ;D

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #875 on: February 16, 2016, 09:25:49 AM »
Aș vrea să fi fost eu  ;D  ;D

Intrucat curiozitatea mi-a depasit simtul etichetei si pana sa intru in dizgratia forumistilor ti-as fi recunoscator daca mi-ai spune, in cazul in care ai idee, cine rula in paralel cu mine si dintr-o data a disparut, ca prin minune gasind un culoar favorabil inainte de pasajul subteran Baneasa?

Am retinut doar ca era un chipes domn cu tunsoare scurta si un inceput de barba ce-i tradeaza virilitatea accentuata...
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

adinegru

  • 1456
  • 2012 XV CVT
    • Consum XV CVT
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #876 on: February 16, 2016, 09:26:51 AM »
Dacă avea și un început de chelie de tipul frunte mărită, eu eram.

moguai

  • 2814
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #877 on: February 16, 2016, 09:28:50 AM »
Il stim, nu prea sta pe forum insa.


Sent from my iPhone using Tapatalk
pentru ca sunetul ajunge /din difuzoare pana-n sange / pentru ca inima ta moare / atunci cand sunetul dispare.

Răspuns:
« Reply #878 on: February 16, 2016, 09:30:07 AM »
Habar nu am sincer.....eu sunt Brașovean și cu excepția colegilor de pe forum la care le știu mașinile dar nu am avut onoarea de ai îi cunoaște personal nu cunosc pe nimeni cu nr ăla de înmatriculare....
Doar pe Paul l-am cunoscut în persoană care e Brașovean și el...

@adinegru mătăluță nu ești tot Brașovean?

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: Intalniri in trafic
« Reply #879 on: February 16, 2016, 09:34:39 AM »
Dacă avea și un început de chelie de tipul frunte mărită, eu eram.

Vai dar ce tinuta sportiva aveti la matineu... Si cat de serios puteti fi la volan...
Credeam ca doar eu conduc zilnic sub incarcatura emotionala a propriei vieti in drum spre uzina insa vazandu-te in dimineata asta gandurile-mi anterioare transcend vointa-mi imediata de intelegere cu privire la cat de curat poate fi un Subaru, in comparatie cu al meu care a ratat spalarea de luni dimineata.

Nu va suparati ca va-ntreb da' cat baga masina Dvs in linie dreapta si inca o-ntrebare, daca-mi permiteti, aveti radiocasetofon stereo cu auto-reverse?
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!