Intalnire subarufanclub-mitsu.ro pe 15 Octombrie - Parcare Ikea ora 19:00
Subaru club Romania

Poll

Ce parere ai despre intalnirea comuna

Ma incanta si as vrea sa particip
Nu sunt interesat
Indiferent

Intalnire subarufanclub-mitsu.ro pe 15 Octombrie - Parcare Ikea ora 19:00

tar0M

  • 934
  • Impreza WRX 2008
Nu stiu dar am o presimtire ca la intalnirea asta o sa batem recordul si o sa reusim sa ne strangem mai mult de 7 masini.

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!
Pot sa vin si eu?:D
Pentru FAAAAANi nu pentru bani!

celalalt

teoretic ar trebui sa nastem de pe 15 incolo....dar mai sti  cum imi da de pe acum planurile peste cap?

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
@malakay: Man, sa aduci frigiderul  ;D punem magnetii pe masini
daca aduc frigideru trebuie sa vin cu GF   ;D ca in GC nu intra  :D
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
chiar asa... mihai_WRT, scozmin veniti?

Salutare,
vor fi de asemnea si 2 reprezentati din partea voom.ro insarcinati cu filmarea si fotografierea arogantei.

Cu ocazia acestei arogante ne-am gandit sa  venim in intampinarea pasionatilor de automobile, mai ales daca acestia sunt posesori de Subaru si/sau Mitsubishi.
 Pentru cei care participa la aceasta intrunire oferim:
-   o testare dyno gratuita  pentru  www.subarufanclub.ro  
-   o testare dyno gratuita  pentru  www.mitsu.ro .
-   reducere de 25% din pretul de lista la testarile dyno, pentru persoanele care sunt interesate de acest serviciu  http://www.legalracing.ro/forum/viewtopic.php?t=2607&sid=8550d20fafcba5903838f6a2c805c7f7
-   reducere intre 15-20% din pretul de lista la chiptuning pentru modelele Subaru si Mitsubishi. Pentru alte marci reducere de 10%. www.racingcode.ro
Preturile promotionale oferite de noi pot fi obtinute foarte simplu, este suficient sa trimiteti un e-mail cu datele voastre, in interval de 10 zile de la data intalnirii. (office@racingcode.ro) .
Testarile dyno gratuite sunt oferite conform nominalizarii responsabililor de site  www.subarufanclub.ro  respectiv www.mitsu.ro .



Ma bucur ca deja exista pasionati care m-au contactat.


Noi astazi la sediu vom lucra la un un EVOX si posibil la un Impreza incepand cu orele 10:30.

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Inca putin si se transforma in evenimentul anului :D :D

O sa incerc sa fiu ceva mai elevat data viitoare, nu am stiu ca voi fi citat ;D Oricum, posterul e tare.

George

  • 757
o sa avem invitati surpriza  ;D

pe langa :
s-au anuntat si cei de la honda fan ca ar dori sa apara.

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Am plecat. Ne vedem acolo.

It's gonna be biblical!


Nu am reusit sa ajung:((  >:( la urmatoarea voi fii pe metereze.... I PROMICE

Am invitat si o buna prietena de la importatorul Mitsubishi MCar, sper ca a putut ajunge. Abia astept sa aud cum a fost.

George, ce-ai mai prins lately? Nu ne-ai mai aratat nicio poza?

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Am ajuns si eu acasa. Obosit si fericit. Multumesc celor care au venit si de la noi si de la mitsu. A fost o reusita pe care speram sa o repetam. Astept poze de peste tot.

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!
Acum am ajuns, a fost foarte frumos, nu ma asteptam sa fim atat de multi si sper ca data viitoare sa fim si mai multi. O sa pun un link cu pozele si cateva pt preview. Imi cer scuze pt. calitatea extrem de proasta a pozelor , blitul pe care il are aparatul meu este rahitic si saracu nu a facut fatza in spatiu deskis noaptea, sper ca pana data viitoare sa achizitionez unul extern ca sa ne admiram jucariile la calitate maxima.





























« Last Edit: October 16, 2010, 00:08:15 AM by 2xGhe »
Pentru FAAAAANi nu pentru bani!

tar0M

  • 934
  • Impreza WRX 2008
Super frumos am fost foarte multi si cum spuneam ceva mai sus am batut recordul de data asta.

George

  • 757
foarte frumos. am fost si noi subaristii mai multi.
de asemenea multi subaristi nu au fost prezenti maine fiind legale la braila.

si linku' cu pozele ... unde e linku ?

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!
se uploadeaza... si pe transfer.ro cred ca au pus astia limitare la upload ca nu-mi sare de 50 KB/s
Pentru FAAAAANi nu pentru bani!

O intalnire reusita, plecata de la o initiativa in gluma a lui Mihai. Dupa parerea mea locatia este ideala pentru evitarea aglomeratiei.
Din pacate cred ca a fost ultima intalnire la care am putut sa stam afara mai mult, dar zapada aduce bucurii pentru Subaru :D
Am cunoscut multa lume care nu e pe forum, drept urmare.. cei care i-ati sunat sa-i anuntati.. dati sfoara in tara sa mai scrie si pe aici.

Multe cereri de stickere si magneti: Scrieti in boutique si cu prima ocazie le inmanam.