Intalnire subarufanclub-mitsu.ro pe 15 Octombrie - Parcare Ikea ora 19:00
Subaru club Romania

Poll

Ce parere ai despre intalnirea comuna

Ma incanta si as vrea sa particip
Nu sunt interesat
Indiferent

Intalnire subarufanclub-mitsu.ro pe 15 Octombrie - Parcare Ikea ora 19:00

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
eu am fost putin dezamagit ...
a fost prima intalnire unde nu m-am simtit bine pt ca am observat ca sunt si niste BOSICI prin parcarea subaru... felicitari mihai si dan pentru eforturile de a strange si subaru si mitsu.. si membrilor care au expus masinile (toate masinile au fost fff ok mai putin una...)
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

Salutare!

Robert a.k.a Scraach de la Fankia sau unul din organizatorii evenimentului Extreme Wheels.

Vreau sa va felicit pentru aceasta intalnire si chiar am fost uimit cand am ajuns acolo sa va vad asa entuziasmati de aceasta "provocare" :D

Ma bucur sa iau parte la asemenea intalniri si sa vad cum se pierd rivalitatile ;)

Sper sa lucram impreuna si de acum inainte si sa facem lucruri si mai mari!

Cheers!

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Am uitat sa mentionez. Din partea clubului nostru tarOM se va bucura de testarea dyno gratuita.
Sebastian, sa ne spui daca este nevoie de un mail oficial sau este suficient mesajul acesta. Luati voi legatura si stabiliti data.

Fac tot posibilul sa nu ratez testarea. Aduc si ceva de filmat. Baieti (tarom, sebastian) ne auzim pe PM si telefoane sa stabilim o data.

Am aflat intamplator de intalnirea de aseara. Cam subtire la Subaru, treuie sa recunoastem Pacat de unele specimene... Dar in rest a fost ok. Poate mai mutla actiune ar fi fost si mai bine.... AQpropo de testele pe dyno ... Chiar asa de importante sunt niste cifre? Care, oricum, la fiecare aparat sunt altele.. Poate ar fi mai utill un dyno la vizualizarea comportamentului motorului... Variatii necontrolate de cuplu, spike-uri de turbina etc... In rest e doar de palmares.

eu am fost putin dezamagit ...
a fost prima intalnire unde nu m-am simtit bine pt ca am observat ca sunt si niste BOSICI prin parcarea subaru...

:)))))))))))))
Asigurari online - www.RCAperoti.ro - www.alexmirea.ro

link download http://dl.transfer.ro/intalnire_subaru_mitsu_15.10.2010-transfer_ro-16oct-2b9d7e.rar


Foarte faine pozele....thanks ! ;)

In alta ordine de idei mie mi-a placut...lume selecta si relaxata la Subaru ;)

Pe partea de Mitsu nu stiu ce sa spun...parca un pic mai multa incordare dar per ansamblu o fost foarte fain :)

My 2 cents opinion ;)
« Last Edit: October 16, 2010, 16:22:32 PM by amidamaru »
Likes: Once Subaru, always Subaru.

What I am doing?
I am looking to stuff through a scope.

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Multumim Claudiu pentru poze. Mai pun si eu un link furat de la mitsu: http://dl.transfer.ro/M_S_owners_day_15.10.2010-transfer_ro-16oct-d2eb56400.zip

Sper ca data viitoare sa fim si noi cu mai multe masini ca avem de unde ;)
« Last Edit: October 18, 2010, 09:51:12 AM by MihaiFlorescu »

A fost frumos, masinutze frumoase vroom-vroom, poze reushite, ce mai....trebuie sa plecam la munte la zapada cu ocazia primei ninsori, ce ziceti?

Per total a fost o fapta buna, o intalnire reusita, dar din pacate putin incordate privirile intre posesorii celor doua marci.
Desi am doar Subaru mie-mi plac ambele marci si le apreciez.
Cred ca pe viitor ar fi interesant de facut o intalnire dinamica, adica un fel de show-race oarecum de indemnare-viteza.

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!
Mi-ar placea o plecare in gashka undeva cu tot cu prietene(nu masinile) la o cabanutza pe Valea Prahovei.
App de  emisiunile TV ati mai aflat ceva? cand se difuzeaza etc?
Pentru FAAAAANi nu pentru bani!

tar0M

  • 934
  • Impreza WRX 2008
2XGHE da zici bine cu plecarea cu masinile si cu prietenele ar fi o treaba buna.
« Last Edit: October 20, 2010, 11:45:10 AM by tar0M »

celalalt

@ 2xGhe In  curand voi fi tatic.Asadar intalnirile vor fi pe langa placere si refugiu.Tu chiar vrei sa farami ultimul avanpost? :D

Asa si dk plecam cu prietenele(masinile) la noapte ce facem?....cerculetze?:))
De emisiuni e aia p Prima pe la 11.30 si pe TVR info pe la 16.30, am bele sambata

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Difuzare: Sambata dimineata pe Prima la 10.15 - 10.30 si pe TVR Info la 16.30

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Citez de pe forum Mitsu :

''
Tin sa mentionez ca intalnirea dintre cluburile voastre o sa fie difuzata in emisiunea Autoforum (Prima TV) de sambata 30 octombrie, ora de incepere 10.15 (+/- cateva minute in functie de publicitatea de dinainte), iar in reluare o sa fie duminica pe la 4-5 dimineata si luni 1 noiembrie la ora 12. Sambata, imediat dupa ce va rula pe Prima TV, emisiunea va fi postata pe site-ul nostru Autoforum ''

Cu alte cuvinte , mai asteptam pana w-e urmator
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

malakay

  • *
  • 4767
  • IMPREZA GC8
    • www.proalex.ro
Mss pt mesaj sa nu Mai pierd timpul .... Next time...
Straights are for fast cars, corners are for fast drivers. - Colin McRae

tar0M

  • 934
  • Impreza WRX 2008
http://www.autoforumtv.ro/


Un lick de la intalnirea precedenta.

Felicitari pentru modul in care v-ati prezentat la intalnire!
Pacat ca a fost intuneric iar interactiunile intre membrii celor doua cluburi au fost destul de timide.
Data viitoare o sa fie mai bine, cu siguranta.
Daca va hotarati la o deplasare la munte, plasati un mesaj si pe mitsu.ro, poate se mai completeaza echipa.
Numai bine.