nou membru nascut in 2007
Subaru club Romania

nou membru nascut in 2007

nou membru nascut in 2007
« on: February 06, 2017, 21:51:50 PM »
Salut tuturor. Sunt proprietar al unui forester 2007 de aproape un an. Fiind o familie plimbareata (si nu tocmai pe cele mai bune drumuri) ,iesit cu cortul, caiac, munte etc, in plus cu familia in crestere, am avut nevoie de o masina care sa ne suporte. Si multam ca am dat peste forester, care ne duce cam peste tot. Aproape de un an mergem cu el si toata familia e incantata. Copilul de trapa, cu sotia trebuie sa ma lupt care sa conduca (mai ales cand vine vorba de drumuri forestiere sau nedrumuri).
 Din pacate am o singura problemuta la ea - cd playerul, renumita error 999. Fiind stricat(merge doar radio) am cumparat o interfata usb(400 lei) crezand ca rezolv problema (nu prea vreau sa schimb cu un dvd player nou ca-mi place cum arata cel original),dar se pare ca nu cupleaza acolo ceva, asa ca tot nu merge. Acuma sunt in cautare de CD player original  pe care sa o pot cupla cu interfata usb. Daca stiti cumva pe cineva...care sa aiba asa ceva as fi foooooaaaaaarte recunascator.  :)
 

zahei

Răspuns: nou membru nascut in 2007
« Reply #1 on: February 07, 2017, 10:25:39 AM »
sa te poarte sanatos! am eu un headunit, modelul cu casetofon si magazie incorporata de cd-uri. da-mi un mesaj privat daca esti interesat :)
Subaru Forester 2.5

Răspuns: nou membru nascut in 2007
« Reply #2 on: February 10, 2017, 19:26:32 PM »
Salut.Nu-mi trimiti te rog o poza pe whatsApp(0746665682) ? si din spate eventual,sa vad daca are mufa aia pentru interfata usb. Multumesc