Blob Seteiu ( Black Beauty)
Subaru club Romania

Blob Seteiu ( Black Beauty)

Re: Blob Seteiu ( Black Beauty)
« Reply #60 on: April 11, 2022, 09:15:53 AM »
Nebuniile mele.. ca ii dau si jar ..
Montat boxe 16"fata 13"spate , avem caraiala...
scaunele noi sunt pe masina .

Urmeaza sa intru in ea mai serios.. ca tot scapa evacuarea pe unde poate .. mai am un set de serpi sau pun galerie stock.. o sa vedem .. other than that... benzina si talpa :)
Detoate , STI sa fie

Re: Blob Seteiu ( Black Beauty)
« Reply #61 on: May 19, 2022, 06:33:40 AM »
Si uite asa am facut-o prahoveanca !




Comandat discuri/placute fata , astept ceva senzori sa leg ceasurile , am facut niste distantieri mai mici , sa vin cu jantele mai la locu lor , in rest masina merge fara probleme , inafara de benzina nu cere nimic !

Pentru ca tot am mai facut achizitii de prin uk , daca nu reusesc sa ma descurc cu banii , probabil o sa plece de la mine , dar vedem ! Pana atunci ne distram daily … plimbam copii etc .
Detoate , STI sa fie

Re: Blob Seteiu ( Black Beauty)
« Reply #62 on: July 30, 2022, 07:28:14 AM »
Duoa ce eleronu de carbon s-a destramat la o viteza mai mare pe o autostrada din Mexic … am decis sa trec si la capota stock si sa repar cat se poate eleronu pana o sa iau unu stock .






Detoate , STI sa fie

Re: Blob Seteiu ( Black Beauty)
« Reply #63 on: August 03, 2022, 18:35:43 PM »
In curand road to 1000hp . Asa ca masina a ajuns pe olx .
Detoate , STI sa fie

Re: Blob Seteiu ( Black Beauty)
« Reply #64 on: August 03, 2022, 19:55:33 PM »
Ramane in tara pana la urma?  ;D

Re: Blob Seteiu ( Black Beauty)
« Reply #65 on: August 03, 2022, 20:27:02 PM »
Da , refuz sa vand pe afara , pretul este unu mare pt Romania , nu e graba , dar incepem pe un drum nou :)) va fi interesant amatoricesc :))
Detoate , STI sa fie

Re: Blob Seteiu ( Black Beauty)
« Reply #66 on: August 17, 2022, 13:38:11 PM »
Masina va ajunge la un prieten din cunoscutii din Italia :) sper sa faca update aici Giuseppe !

M-am straduit sa o las in Romania cu sisteme de rate cu tot felu de chestii , insa se urnesc greu oamenii la noi .

Revin cu topic nou 🫣 sectiunea GC !
Detoate , STI sa fie