Ma prezint ... aici !!!
Subaru club Romania

Ma prezint ... aici !!!

Ma prezint ... aici !!!
« on: December 13, 2017, 17:57:15 PM »
Un bine gasit tuturor !!
Am cautat bine un loc pentru prezentari si nu am gasit nimic dedicat ne-posesorilor de Subbie .
Ma numesc  Marius si sunt un fost posesor de Subaru , mai precis un Outback 2.5 AT my 1999 .
Actual sunt tot in Japan Mode , cu o Honda Civic my 2013 si sunt in cautarea unui Forester .

Imi pare bine de cunostinta :)


Muttley

  • 4913
Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #1 on: December 13, 2017, 18:01:39 PM »
High Definition Boxer ai la numar pe Civic? Daca da, schimba repede masina! ;)

Are rev hang Civicul ala? Gen iei piciorul din gaz si n-are frana de motor?
« Last Edit: December 13, 2017, 18:02:35 PM by Muttley »
WRX SW 2002

Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #2 on: December 14, 2017, 00:28:22 AM »
High Definition Boxer :) tare asta :)
Nicidecum , asta cred ca o sa fie numarul de inmatriculare daca voi reusi sa ma lipesc de un Forester si sa-l inmatriculez pe Romania .

Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #3 on: December 14, 2017, 00:32:41 AM »
Are rev hang Civicul ala? Gen iei piciorul din gaz si n-are frana de motor?

Muttley , e strict de serie , dotarile de baza . Ah , de aproape 2 ani a mai aparut un scaun pentru copil in spate , in rest stock .

Nu prea stock au fost masinile dinainte , un CRX Del Sol si un EP3 , pot sa ma mandresc cu faptul ca nu am avut niciodata masina europeana :)

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #4 on: December 14, 2017, 07:56:11 AM »
... pot sa ma mandresc cu faptul ca nu am avut niciodata masina europeana :)

Laudarosule, pretiosule, unicatule! ;D ;) :P

Daca stau bine sa ma gandesc, in afara de Dacia 1310 primita de la tata, nici eu nu mi-am cumparat vreo masina europeana pe persoana fizica, care este  ;)

Subscriu la faptul ca Honda ramane o marca de referinta in portofoliul auto nipon insa atentie la sudcoreeni caci se instaleaza puternic pe piata si sunt din ce in ce mai fiabili si mai competitivi!
« Last Edit: December 14, 2017, 07:57:05 AM by Heliotropus »
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #5 on: December 14, 2017, 13:14:37 PM »
Da , e adevarat ca sudcoreenii vin tare din spate , dar nu stiu daca si din punct de vedere al mecanicii .
CE e al lor , recunosc , calitatea perceputa a facut pasi uriasi , designul de asemenea . Pasi mai mari decat orice alta marca auto .
Ba se poate sa existe prin China ceva producatori ramasi pe piata interna care sa se prezinte foarte bine , asta nu stiu .

Forester

  • 3065
  • The other right!
Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #6 on: December 14, 2017, 13:46:26 PM »
Pai cand iei sefi europeni, desgineri europeni, ingineri europeni, si faci masinile in fabrici europene, cam dreaq ar putea sa iasa?  ;D ;D
Inclusiv preturi europene...
Forester SG 2.5XT 2006
Ex Forester SG 2.0x 2008

Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #7 on: December 15, 2017, 13:10:57 PM »
Pai cand iei sefi europeni, desgineri europeni, ingineri europeni, si faci masinile in fabrici europene, cam dreaq ar putea sa iasa?  ;D ;D
Inclusiv preturi europene...
Dacia cred ca ar trebui sa fie cumparata de coreeni , atunci :)

Re: Ma prezint ... aici !!!
« Reply #8 on: December 20, 2017, 23:21:36 PM »
Cauza evenimente majore , dimineata plec spre tara ...
Mergem la sotie , un deces nasol in familia ei ...
Cineva prin zona Petrosani ? Poate cunosc si eu vreun posesor de Subaru in astea 2 saptamani de stat in RO.