Prima intalnire Subaru Club Romania - 15 Mai
Subaru club Romania

Poll

Voteaza locul intalnirii

Academia Militara
0 (0%)
Tribunalul Bucuresti (fostul magazin Junior)
2 (25%)
Parcul Tineretului (sala Polivalenta)
0 (0%)
AMCKART
6 (75%)
Fantana Miorita
0 (0%)

Total Members Voted: 8

Voting closed: May 17, 2010, 11:06:53 AM

Prima intalnire Subaru Club Romania - 15 Mai

bakero

  • 29
  • SUBARU.FRIENDS INCLUDED
Prima intalnire Subaru Club Romania - 15 Mai
« on: February 01, 2010, 21:06:47 PM »
Salut!
Domnilor,nu va speriati de mine,dar in principiu eu sunt cu d-astea.
deci,credeti ca se poate o intalnire itre subaristi?
Eu impreuna cu alti cativa subaristi-de pe un alt forum- ne-am intalnit asta toamna la AMCKart in Bucuresti...ne-am strans in jur de vreo 10-12...A fost foarte misto,iar baietii cu care m-am intalnit merg des p-acolo.
Poate o punem de o intalnire organizata,cat  mai multi..ar fi misto!
Se baga cineva?....
« Last Edit: May 10, 2010, 12:37:06 PM by MihaiFlorescu »
SUBARU.FRIENDS INCLUDED

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Intalnire membrii
« Reply #1 on: February 01, 2010, 21:59:48 PM »
Nu se sperie nimeni :D este o idee buna, dar avand in vedere situatia data cred ca este putin prematur. In ideea ca nu suntem destui Subaristi pentru o intalnire. Zici ca mai cunosti posesori de Subaru... ii asteptam si pe ei aici.

In alta ordine de idei, cred ca cel mai bun timp pentru o intalnire ar fi cel mai devreme la primavara... sa scapam si noi de mizeria asta de pe jos, sa se usuce putin, sa nu inghetam de frig. Dar asteptam propuneri pentru o data si locatie. Bakero? nu erai din CT? vii pana in Bucuresti pentru o intalnire sau ai drumuri dese pe aici?

bakero

  • 29
  • SUBARU.FRIENDS INCLUDED
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #2 on: February 01, 2010, 22:28:04 PM »
N-am drumuri prea dese deocamdata  ;D
dar s-ar puteam sa am  ;D
in principiu eu vin.ne-am intalnit asta vara eu si inca 3 baieti,la eforie,oamneii erau in concediu.iar asta toamna la amc,am venit pana acolo pentru intalnire.iti dai seama ca vin daca e ceva.bine,stabilita din timp imi planific eu treburile astfel incat sa vin.o sa vorbesc si cu ceilalti de acest forum,daca nu stiu deja de el si sa vedem cum facem....
stiu ca este prematur,eu incerc sa creez un grup de pasionati,chiar de prieteni.asta toamna ma dadeam pe o plaja si erau adunati 5-6 din club seat.cu copii chestii....le-am stricat ziua si probabil ca s-au gandit si la mama cand le-am stricat linistea cu maraitul de boxer  ;D
numai zic de ford,care fac intalniri mari.bine aia sunt si multi...multi de tot!
SUBARU.FRIENDS INCLUDED

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #3 on: February 01, 2010, 22:41:52 PM »
Pai te asteptam prin Bucuresti pe la primavara....nu de alta dar la vara suntem noi in Constanta  ::) de data asta poate ne distram mai multi

Cat despre Ford... mie imi spui  :D ;D

Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #4 on: February 02, 2010, 09:05:51 AM »
Primiti si membri fara subaru  ??? ? Hai mai repede cu caldura ca nu mai pot

bakero

  • 29
  • SUBARU.FRIENDS INCLUDED
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #5 on: February 02, 2010, 09:28:58 AM »
Ok..abia va astept!
Eu daca se stabileste ceva,vin la bucuresti...no problem...
SUBARU.FRIENDS INCLUDED

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Intalnire membrii
« Reply #6 on: February 02, 2010, 09:57:27 AM »
Pai tinem topicul deschis, ca de asta este sectiune pentru intalniri.. sa ne intalnim  ;) Dan, nici eu nu sunt sigur ca reusesc sa devin un subarist in adevaratul sens al cuvantului pana la prima intalnire, dar nu cred ca e problema daca vin cu Fordul.. sau poate ma ia si pe mine un subarist cu el  ;D ca altfel nu cred ca pot sa tin pasul  :-\

Cat despre locatie.. ne strangem unde sunt mai multi..

bakero

  • 29
  • SUBARU.FRIENDS INCLUDED
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #7 on: February 02, 2010, 12:55:25 PM »
Pai e ok cu ford-ul :D
stiu eu u mecanic bun :D

daca vrei subaru,pot sa fac un pret bun pentru tine  ;D
SUBARU.FRIENDS INCLUDED

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #8 on: February 02, 2010, 14:11:06 PM »
Hai ca am dat un pm sa nu mai poluam topicul. Poate vor si altii sa vada cand e ulrmatoare intalnire si noi vorbim de altele

naiman

  • 307
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #9 on: February 02, 2010, 19:09:04 PM »
promit ca atunci cand voi scoate masina din service vin si eu la intalnire , nu conteaza unde o fi

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Intalnire membrii
« Reply #10 on: February 02, 2010, 19:32:45 PM »
E bine!.. suntem 4 oameni si 2 Subaru. Hai la mai mare! adica la mai multi ca ajungem si pe litoral, nu e problema :P Poate prin Martie mai avem un Subaru la acelasi numar de persoane :D Sper sa se implineasca si visul asta
« Last Edit: February 02, 2010, 19:34:45 PM by MihaiFlorescu »

celalalt

Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #11 on: February 28, 2010, 00:03:23 AM »
vin si eu...vin si eu...vin si eu....dar sa stiti ca eu beau mult si dupa aia nu mai conduc.... :o

bakero

  • 29
  • SUBARU.FRIENDS INCLUDED
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #12 on: February 28, 2010, 01:01:01 AM »
cam nasol daca bei...bautura nu face bine.mai bine bagi benzina :D ;D 8)
SUBARU.FRIENDS INCLUDED

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Intalnire membrii
« Reply #13 on: February 28, 2010, 12:36:19 PM »
@celalalt: nu e problema.. se gaseste cineva sa iti conduca masina la intoarcere :D

celalalt

Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #14 on: March 01, 2010, 11:44:02 AM »
glumeam....astept intalnirea....bine...ma rog...daca face cineva cinste nu-l refuz ;D

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Intalnire membrii
« Reply #15 on: March 01, 2010, 11:47:34 AM »
Pai hai sa se mai usuce putin, sa fie mai cald.. poate ne mai inmultim intre timp si dam de o prima intalnire :D abia astept. Ieri am auzit ca a fost intalnire Corvette. Daca si astia se intalnesc cu 5 masini in toata tare, trebuie sa ne strangem si noi.

Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #16 on: April 20, 2010, 14:45:43 PM »
Si asa usor usor ne inmultim :)). +1 posesor Subaru. Eu zic ca ne adunam destui daca se duce vestea forumului.

toba^

  • 46
  • www.anonymous.ro
Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #17 on: April 20, 2010, 17:11:36 PM »
sincer si eu imi doresc de mult s vin la intalnire de Subaru !!! deci pot fi si eu pus pe lista !

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Intalnire membrii
« Reply #18 on: April 20, 2010, 17:24:57 PM »
Buun! Ma bucur ca suntem atat de multi doritori. A trecut ceva timp de la ultimul meu post si pe forum s-au mai strans cam 15 membri de atunci. Desi cativa si-au exprimat dispozitia de a participa la o intalnire, cred totusi ca mai multi isi dorec una. M-am uitat pe la useri si putini si-au trecut localitatea in profil. Presupun ca majoritatea sunt din Bucuresti, dar mai sunt si doritori din afara capitalei care stiu sigur ca ar participa la o intalnire.

Cred ca ar trebui sa incepem cu propuneri de locatie si data. Ce ziceti de 15,16,29 sau 30 Mai? Poate si mai devreme, cum ar fi 10,11 dar poate unii au deja planuri pe termen scurt. Si inca ceva... primiti si iubitori si viitori posesori de Subaru care inca nu sunt posesori de Subaru? :D :D :D

Răspuns: Intalnire membrii
« Reply #19 on: April 21, 2010, 21:51:50 PM »
trebuie sa fie un loc verde si cu mult aer curat! :)