Intalnire Comuna Transalpina
Subaru club Romania

Intalnire Comuna Transalpina

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Intalnire Comuna Transalpina
« on: July 04, 2011, 15:19:07 PM »
Salutare
Dupa un inceput promitator dintre cluburile noastre ( ''aroganta'' din octombrie ) , nu de mult timp a fost aruncata o noua provocare , o noua ''aroganta'' , mai exact http://www.subarufanclub.ro/forum/index.php/topic,648.msg7141.html#msg7141 .
Prin urmare , mitsu.ro doreste organizarea unei intalniri in septembrie pe Transalpina in w-e 17-18.09 ( cu posibilitate de perlungire cu inca 1 zi ) .
Perioada este aceasta pentru ca - vremea inca ne mai permite si se termina sezonul de concedii :)
 Intrebare vine acum : exista printre voi doritori de o noua ''aroganta'' ? Din cate stiu eu , se doreste ca pe langa mitsu si subaru sa mai participe inca o marca japoneza :) .
Stiu , printre primele probleme care va vor veni in minte vor fi de genul ''cum ne vom deplasa in coloana pana acolo fara sa existe intreceri pe sosea ? ", unde ne vom caza , ce vom vizita sau ce vom face . Pentru deplasare in coloana se va face un regulament strict , pentru cazare - se discuta in functie de de numarul de participanti , pentru restul - cu siguranta se gasesc idei si locuri ;) .
Deci , contam pe prezenta voastra ?
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

MihaiFlorescu

  • *
  • 13899
  • Life is too short to drive a boring car!
Rspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #1 on: July 04, 2011, 16:43:03 PM »
Sunt sigur ca avem doritori. Urmeaza sa discutam in detaliu la urmatoarea intalnire locala ce facem. Eu ma bag chiar daca voi fi singurul reprezentant al clubului :D

Multumesc Cristi pentru topic!

Răspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #2 on: July 04, 2011, 16:58:01 PM »
Eu copilot pentru Mihai.. asta daca nu se schimba ceva pana atunci si intru si eu in randul lumii :P

celalalt

Răspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #3 on: July 04, 2011, 17:22:59 PM »
@ Dan Mo tu te insori?

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Rspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #4 on: July 04, 2011, 17:24:00 PM »
O sa incerc sa ajung si eu la intalnire :) ( cea locala , evident ) si discutam mai multe atunci .

Un pic de offtopic :
Si noi mai facem o iesire , poate nu la fel de interesanta , dar solicitanta , in w-e la karturi :P . Nu s-a hotarat daca e sambata sau duminica :) .
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

Stefan

  • 620
Răspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #5 on: July 04, 2011, 18:09:42 PM »
Prezent si eu. Ramane de analizat traseul. Mai dificil pt mine cu garda la sol . ;D

2xGhe

  • *
  • 1806
  • Pentru fani, nu pentru bani!!!
Răspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #6 on: July 04, 2011, 18:58:31 PM »
daca NU e in perioada 9-20 august sunt prezent!
Pentru FAAAAANi nu pentru bani!

stefanbv

  • 4253
  • Forester forever
Răspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #7 on: July 04, 2011, 19:14:50 PM »
Hop si eu! Mai ales ca o sa am carnet pana atunci !  :D
No school, no job, no problem!

Forester SG5 Cross Sport JDM
Forester SH SX

gorady

  • 203
Răspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #8 on: July 04, 2011, 19:16:50 PM »
Vine si EU..... ;D
Glumele mele sunt ca mersul la pescuit: s-ar putea să nu prinzi nimic.

Foreste

  • *
  • 1935
  • Apă, paie și bătaie ...
    • Blogu' lu' Foreste
Răspuns: Intalnire Comuna Transalpina
« Reply #9 on: July 04, 2011, 19:44:47 PM »
As putea zice ca viu si io! Dar sa traim pana atunci.

[...]
Stiu , printre primele probleme care va vor veni in minte vor fi de genul ''cum ne vom deplasa in coloana pana acolo fara sa existe intreceri pe sosea ? ", unde ne vom caza , ce vom vizita sau ce vom face . Pentru deplasare in coloana se va face un regulament strict , pentru cazare - se discuta in functie de de numarul de participanti , pentru restul - cu siguranta se gasesc idei si locuri ;) .
[...]

Am o MARE indoiala ca treaba asta cu deplasarea cu reguli stricte o sa ne si iasa. Cand ziceam de numirea unui "Sef de coloana" nici macar nu m-a  bagat lumea in seama. Ca atare, la ultima iesire se putea MULT mai bine.
Forester 2.0 XT MY2017 - Black Betty (bam-ba-lam!)
Forester Diesel MY2011 - Foreste  |  Blogu' lu' Foreste