6 ani cu subarufanclub - Perla Paltinisului
Subaru club Romania

Poll

Alege locația

Perla Păltinișului
15 (88.2%)
Pănicel
2 (11.8%)

Total Members Voted: 17

Voting closed: November 20, 2015, 11:39:17 AM

6 ani cu subarufanclub - Perla Paltinisului

moguai

  • 2814
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #220 on: February 06, 2016, 22:49:21 PM »
Cum se zice n frantuzeste, Bravo Monsieur!


Sent from my iPhone using Tapatalk
pentru ca sunetul ajunge /din difuzoare pana-n sange / pentru ca inima ta moare / atunci cand sunetul dispare.

Răspuns:
« Reply #221 on: February 06, 2016, 23:46:45 PM »
Da domle, foarte frumos!

MihaiFlorescu

  • *
  • 13892
  • Life is too short to drive a boring car!
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #222 on: February 07, 2016, 00:00:29 AM »
Da, super apreciat de toti gestul. Si piratul :D

Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #223 on: February 07, 2016, 10:03:24 AM »
Distractie frumoasa sa aveti si va marturisesc ca ma roade invidia precum tenia intestinele...
Ca sa nu fiu mai prejos, in onoarea celor care s-au intalnit la Paltinis, am sa-mi invit sotia si SJ-ul la o plimbare de voie pana la Sinaia si retur.

...si data viitoare va rog sa nu mai organizati intalnirea membrilor care sa coincida cu alte evenimente din Orientul Indepartat la care musai trebuie sa particip. Multumesc.

Sa reveniti acasa sanatosi, voiosi, voinici!   
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #224 on: February 07, 2016, 10:19:37 AM »
OK.Ok. gata, ma declar culpabil. M-ati prins.
Sa va fie de bine,
Sper ca piratul nu a provocat daune pe acolo,   ;)
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #225 on: February 07, 2016, 19:01:40 PM »
Multumim pentru surpriza, Capitalnul s-a intalnit cu fratiorii lui ce-l asteptau in lada frigorifica a lui Serban.

Toata lumea safe acasa, ne revedem in curand ;) Pana atunci sa curga pozele ;D

KET

  • 3921
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #226 on: February 07, 2016, 19:47:45 PM »
Am ajuns acasa de vreo ora. Din nou, cea mai reusita intalnire. Crestem de la an la an. Multumim Mihai, Dan si Razvan. Si bineinteles sponsorilor. A fost excelent, ne-am simtit super bine, ca de obicei. O placere cu adevarat, clar vom veni si anul viitor...


Heliotropus

  • 2956
  • Do not be ignorant, choose science!
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #228 on: February 07, 2016, 21:23:38 PM »
Mda, privind succesiunea de imagini, constat cu amaraciune ca am pierdut ocazia de a participa la un casting pe zapada insa ii felicit pe toti cei pe care i-am regasit printre jaloane, in special pe conducatorii masinilor IF66CLA, BV35AKI si in final mai este un Forester insa nu i-am vazut placutele de inmatriculare.
Bravo, Subaru Fun Club, salutari cordiale participantilor si nu in ultimul rand felicitari organizatorilor si sponsorilor evenimentului!!! 
 
Doar educatia favorizeaza evolutia umana!

Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #229 on: February 08, 2016, 05:37:09 AM »
Ma bucur ca am reusit sa va surprind.    Nu stiu daca  Cpt. Morgan a placut la toata lumea,  dar stiu in mod sigur ca unuia  anume i-a placut   ;)  se stie el care  ;D
Desi vroiam sa pastrez misterul macar pentru cateva zile, asa ca sa va fierb un pic, cineva sau ceva m-au dat de gol prea devreme.
Anul acesta mi-am trimis emisarul deoarece nici de data asta nu am reusit sa ajung la intalnire.  De vreo trei ani incerc sa ajung la intalnirea anuala,  dar nu mi s-au aliniat niciodata astrele.   :(  (poate daca intalnirea s-ar tine vara  as avea o mica sansa sa ajung).Si am studiat tot felul de posibilitati si variante,  chiar si unele de a  transborda Forestierul meu peste ocean pentru a fi si eu motorizat acolo ca toata lumea.  Dar am abandonat aceasta idee cand am aflat ca un dus-intors al  Forestierului de aici pana in Romanica ar costa mult peste 3500 $ (plus biletul de avion ptr mine), bani aruncati in vant,  mai bine imi cumpar acolo o masina.   :-\
Cine stie,  poate data viitoare, .......................
« Last Edit: February 08, 2016, 06:05:01 AM by Adi-Canada »
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

STI

  • *
  • 2152
  • Uatzi
    • STIShop.ro
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #230 on: February 08, 2016, 06:39:50 AM »
si eu m-am simtit foarte bine, foarte reusita intalnirea, ma bucur ca am mai vazut diferite persoane :), traiasca capitanul se stie ! si poate anul asta reusim sa facem cumva si o intalnire de vara, am auzit mai multe persoane pe care le-ar interesa si o asemenea intalnire nationala, felicitari Mihai, Dan si Razvan pentru organizare si toate cele
Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"STIShop.ro"

Make the forum great again!

UXE

  • 1731
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #231 on: February 08, 2016, 08:17:32 AM »
Beautiful


Felicitari

Musiu

  • 1156
    • 2007 Forester XT
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #232 on: February 08, 2016, 09:11:54 AM »
A fost o intalnire reusita, prima la care am participat si al doilea drum cu WRX-u. Chiar daca am tinut coloana in loc cateodata (de teama si din cauza ca nu cunosc masina), eu ma bucur ca am reusit sa cunosc oameni noi, pasionati de Subaru. Felicitari lui Mihai, Dan, Razvan si tuturor celor implicati in organizarea acestei intalniri, totul a fost foarte bine pus la punct, pana la cel mai mic detaliu.
2007 Forester XT

Ex:
2007 Forester 2.0 XS
2003 Impreza WRX wagon

celalalt

Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #233 on: February 08, 2016, 10:00:19 AM »
Multumim Adi Canada!Si adminilor si sponsorilor.Desi a fost obositor, ne-am simtit foarte bine.Mai vrem...

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #234 on: February 08, 2016, 15:54:42 PM »
@Adi - un gest de ''Jos palaria'' - multumim . Sunt multi care ar vrea sa multumeasca si personal ''binefacatorului'' :) , speram sa ajungi si tu la un moment dat la o intalnire din Ro.

Multumim pentru organizare si speram sa ajungem si la urmatoarele intalniri, ne face placere sa revedem prietenii pasionati de aceasta marca. Locatie misto, vreme misto, oameni misto.
Multam si pentru premiu, desi mi-as fi dorit o competitie mai acerba pentru a fi muncit mai mult pt castigarea premiului :P

Sper sa scot azi/maine pozele facute de fotograful amator de la mine din masina :)

See you next time !
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #235 on: February 08, 2016, 16:38:24 PM »
Inca o data ma bucur ca am reusit sa va surprind (in mod placut de data asta  ;D  )
Cine stie, poate o sa ajung si eu la o intalnire si atunci sa dam cep impreuna la o butelca de Maior Morgan (pana atuncea il mai avanseaza)  ;D
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

celalalt

Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #236 on: February 08, 2016, 17:08:17 PM »
Pai sa-ti iei o saptamana in plus ca sa ai timp sa te recuperezi.

Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #237 on: February 08, 2016, 17:11:34 PM »
Buna idee. Asa am sa fac  :D
.........va asigur ca greselile ortografice, ortoepice, de punctuatie, morfosintactice si folosirea inadecvata a unitatilor lexico-semantice imi apartin, mi le asum, dar la scoala sa stiti ca tot nu ma duc !

cristibna

  • *
  • 723
  • FUN
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #238 on: February 09, 2016, 00:02:36 AM »
http://www.gfile.ro/?do=fD&fI=60265df96fb742a658f10f70d20cec51

Pozele facute de noi, needitate . Filmuletul nu e cum ar fi trebuit, dar asta e :)
Enjoy
2018 Subaru XV 2.0
2016 Honda NC750x DCT
ex 2004 Subaru Forester 2.0X

STI

  • *
  • 2152
  • Uatzi
    • STIShop.ro
Răspuns: 6 ani cu subarufanclub - pagina oficiala
« Reply #239 on: February 09, 2016, 01:55:16 AM »
merci de poze
Most sports require only one ball, motorsport requires two...

"STIShop.ro"

Make the forum great again!